Футболіст продав свою футболку з автографом і допоміг зібрати кошти окупантам.
Екскапітан ФК «Шахтар» і збірної України з футболу Анатолій Тимощук в черговий раз показав, що він стоїть на боці ворога і взяв участь в аукціоні, гроші з якого підуть на допомогу Курській області.
Про це повідомляє ТСН, пишуть новини Кіровоградщини.
Колишній український гравець Анатолій Тимощук виставив на аукціон по збору коштів свою футболку з автографом. У цій футболці він грав у ФК «Зеніт» з Санкт-Петербургу.
45-річний зрадник пожував для фото з футболкою. Це зображення опублікували росЗМІ і повідомили, що в результаті торгів одяг було викуплено за 700 тисяч рублів (312 тисяч гривень).

Варто відзначити, що у 2022 році після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Тимощук не повернувся додому і не засудив дії країни-агресора. Він навпаки залишився працювати у тренерському штабі ФК «Зеніт». Тому Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив рішення про позбавлення Тимощука всіх звань, титулів і нагород, які він отримував за часів кар’єри в Україні. Йому заборонили займатись футбольною діяльністю на території України.


