Press "Enter" to skip to content

Apple iPhone 15: дата випуску, ціна та характеристики

iPhone 15 може бути ще далеко в майбутньому, але Apple готується до великих змін, і ми вже спостерігаємо суттєві витоки та чутки про 15 серію.

Так що нового буде в iPhone 15 і коли він з’явиться?

Очікується, що сімейство iPhone 15 з’явиться восени 2023 року в чотирьох моделях, аналогічних до покоління iPhone 14. Очікуються невеликі зміни в дизайні, але великі зміни залишаться всередині.

Підводячи підсумок, ми очікуємо наступне:

Спочатку і найдешевший, 6,1-дюймовий iPhone 15 як стартова модель, потім більший 6,7-дюймовий iPhone 15 Plus з більшою батареєю, а потім знову 6,1-дюймовий iPhone 15 Pro з більш швидкий чіп, кращі камери та інші додаткові функції, а також найдорожчий у цій групі – великий та потужний iPhone 15 Ultra. Остання модель, як бачите, має нове ім’я. Раніше Apple мала назву iPhone Pro Max, але тепер назва Ultra призначена для того, щоб переконати користувачів у тому, що ця нова модель отримує більші оновлення, ніж у попередні роки.

Практично підтверджено, що всі чотири моделі будуть поставлятися з новим роз’ємом типу USB-C, який замінить порт Lightning, який Apple використовує вже майже десять років. Це той же роз’єм, який у наші дні використовується більшістю інших гаджетів у світі, тому він може дійсно допомогти зменшити безлад у вашій скриньці. Додайте ще одну цікаву зміну дизайну: цілком можливо, що Apple замінить фізичні кнопки гучності та живлення тактильними кнопками, такими як Touch ID на iPhone 7/8.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі