Press "Enter" to skip to content

Бебібокси закінчились: що пропонують кропивницьким матусям замість них

Чиновники розповіли, чи варто чекати пакунки малюка.

В Кіровоградській області закінчились бебібокси, які видавали молодим матусям. Зараз їх замінюють грошовою компенсацією.

Про ситуацію розповіли на Суспільному, пишуть новини Кіровоградщини.

Начальниці відділу соціальної допомоги обласного департаменту соціального захисту населення Олени Михальченко розповіла, що більшість молодих батьків обирають гроші. Однак є і матусі, які розраховували отримати саме пакунок малюка.

Останній бебібокс видали кропивничанці Катерині Яровій. Вона відзначила, що хотіла саме його бо там є все, що необхідно для перших днів і місяців життя дитини – одяг, засоби для догляду. Молода матуся відзначила, що всі речі високої якості, а видача такого пакунка економить час і сили батькам.

В пологовому Кропивницького розповіли, що зараз пакунків малюка немає, останній раз їх отримували в грудні 2022 року. Коли будуть наступні поставки ніхто не знає.

“Породіллі запитують, вагітні запитують. На жаль, ми їх не маємо. Видали останній, поставки не було більше. 2022 року отримали усього 348 пакунків, а довідок було близько тисячі. За січень і лютий залишок, 71 пакунок, видали” – розповіла головна медсестра Світлана Федотова.

Олена Михальченко в свою чергу розповіла, що пакунків малюка зараз немає в жодному пологовому Кіровоградщини.

“Можна отримати компенсацію – вартість цього пакунка – це нині три прожиткових мінімуми для дитини до шести років – 6816 гривень. Гроші ці можна використати на будь-які речі” – відзначає Михальченко.

В 2022 році видали 1149 пакунків малюка і отримали 3913 заяв на грошову компенсацію. На даний час відомо, що в державі є залишки бебібоксів, їх планують перерозподілити між областями. Однак дати отримання пакунків немає.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі