Міський голова оприлюднив звіт з передачі техніки захисникам.
Донати олександрійців, які збирали під час зимових свят, передали благодійному фонду «Турбота». Благодійники вже придбали все необхідне для військових і опублікували звіт.
Про це повідомив міський голова Сергій Кузьменко на своєму Телеграм-каналі, пишуть новини Кіровоградщини.
Благодійний фонд придбав 10 безпілотників – вісім DJI Mavic 3 PRO та два DJI Mavic 3T. Їх вже передали військовим з різних підрозділів.


