Мешканець Кіровоградської області планував незаконно перетнути кордон та дістатися до Польщі. Однак чоловік заблукав та був затриманий на білоруському кордоні.
Про це повідомили на сайті Держприкордонслужбі, передають новини Кіровоградщини.
Мешканець Кіровоградщини вирушив у подорож, керуючись порадами з месенджера, але втратив маршрут. Без запасів їжі він провів майже добу, блукаючи лісами та болотами Рівненщини. Єдиним джерелом води для нього була роса з рослин. Сподіваючись дістатися Польщі, він натомість опинився на кордоні з Білоруссю.
На кордоні він сам натрапив на українських прикордонників та звернувся до них за допомогою. Чоловік був затриманий та притягнутий до адміністративної відповідальності.


