Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

COVID-19 на Кіровоградщині:6 захворіли і 3 одужали

Лікарі розповіли, де більше захворівших 

На Кіровоградщині зафіксовані нові випадки зараження коронавірусом. За останню добу COVID-19 було діагностовано у 6 осіб. 

Про це повідомляє обласний центр контролю та профілактики хвороб, пишуть новини Кіровоградщини.

Так в Кропивницькому районі зафіксовано 2 випадки, у Олександрівському – 4. Всі хворі дорослі. 

Також за останню добу вилікувались 3 хворих, серед яких 1 дитина. За останню добу летальних випадків не виявлено.

Новини партнерів