5 березня деякі мешканці Кропивницького залишились без води.
Про це повідомили на сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград», передають новини Кіровоградщини.
У мікрорайоні Велика Балка тимчасово відсутнє водопостачання через аварійно-ремонтні роботи, що тривають 5 березня.
За повідомленням підприємства, роботи проводяться на мережах по вулиці Замоцького, 128. Водопостачання буде відновлено після їх завершення. Споживачів просять із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.


