Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Відключення води / фото ілюстроване slovoidilo

«Дніпро-Кіровоград» залишив без води частину Кропивницького: коли повернуть

У Кропивницькому 1 червня тимчасово обмежили водопостачання для частини мешканців міста через аварію на мережі.

Про це повідомили на сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград», передають новини Кіровоградщини.

Ремонтні роботи проводять на вулиці 2-й Залізничній, 88. У зв’язку з цим з 10:00 без води залишився приватний сектор мікрорайону Стара Балашівка.

Комунальні служби працюють над усуненням пошкодження та відновленням стабільного водопостачання. Повернути воду споживачам планують одразу після завершення аварійно-ремонтних робіт.

Точний час відновлення послуги наразі не повідомляється. Водопостачання буде відновлено після повного завершення ремонтних заходів.

Новини партнерів