Press "Enter" to skip to content

До чого сниться пекло і що означає сон?

Сонники сходяться на думці, що пекло уві сні віщує складні випробування в реальному житті.

Потрапити в пекло в нічному баченні говорить про майбутні неприємності. Пекло, що приснилося, — віщує муки совісті і каяття. Якщо в пекло потрапив хтось із близьких, випробування чекають на нього.

Згідно з сонником Медеї пекло, що приснилося, вважає знаком, що закликає переглянути свій спосіб життя, змінити свої життєві пріоритети і цінності, оскільки нинішній стан справ загрожує неприємними наслідками.

До чого сниться вхід до пекла

Бачити уві сні пекло таким, яким ми звикли уявляти його собі, чути стогін і скарги катованих грішників є застереженням понад того, хто бачить такий сон. Йому потрібно виправитися, покаятися у своїх поганих вчинках і звернутися до милосердя Бога.

Говорити з дияволом уві сні означає спокусу, обман, зраду і часто руйнування для того, кому це приснилося. Бачити, що тебе забирає нечиста сила — ще гірший сон.

Цербер, що приснився, якого прийнято вважати охоронцем біля входу в пекло, означає майбутнє судилище, позов, процес.

Гідра або змія про сім голов означає спокуса.

До чого сниться пекло та демони

Тому, хто уві сні побачить рису у всьому його неподобстві з рогами, пазурами та довгим хвостом, потрібно приготуватися до фізичних страждань чи мук совісті.

Гарпії (пекельні чудовиська, напівжінки, фурії та напівзмії), якими їх зображають у літературі, означають у снах смуток і неприємності через якихось заздрісників, які намагаються нашкодити тій людині, яка бачить сон, але їм не вдасться зробити свою чорну справу.

Чи чули в чистилищі страшні крики мучеників? Зверніть увагу на свої дії, які, зважаючи на все, доставляють чимало страждань близьким людям.

Самому випробовувати муки, біль, страждання в пеклі уві сні – отже, чекати погіршення обставин, але в результаті впоратися з ними успішно.

Хто побачить уві сні, що вдарив диявола, звільнився від його влади і переміг його, той пересилить своїх ворогів і переможе над ними.

Відчуття в пеклі

Якщо сплячий відчував бажання вибратися з пекла, то порятунок від проблем буде досягнуто за допомогою ризикованих дій.

Все ж таки, вам вдалося пройти пекло цілим і неушкодженим, то в реальності вдасться легко подолати всі труднощі.

Згідно з тлумаченням психолога Деніз Лінн, пекельні муки, що приснилися, є ознакою обтяженої жорстокістю совісті і внутрішньої злості. Сновидіння закликає стати м’якшим і добрішим.

Якщо насниться Страшний Суд у пеклі, де сплячого залучають до відповіді за скоєні діяння, але без насильства та гніву, це означає швидке виконання бажань. Якщо ж у разі вимоги звіту в пеклі з ним звертаються суворо, це означає відстрочку у здійсненні бажань.

До чого сниться вибратися з пекла

Побувати уві сні в пеклі означає тимчасове погіршення умов життя. Якщо до того ж довелося горіти в пекельному казані і пройти уві сні через усі тортури, є перспектива зіткнутися наяву зі складними обставинами. Пройшовши їх ви відчуєте оновлення та очищення.

Якщо наснилося, що вдалося пройти пекло живим і неушкодженим, це означає, що наяву вдасться уникнути серйозної небезпеки.

Якщо хвора наяву людина побувала уві сні в пекло і благополучно вийшла звідти, вона може готуватися до одужання.

Біднякам таке бачення віщує виникнення хорошої можливості заробити гроші на їжу і навіть розбагатіти. А от багаті, навпаки, повинні побоюватися погіршення свого матеріального становища.

Буває, що уві сні вдається побувати і в пеклі, і в раю. Таке сновидіння свідчить про внутрішній конфлікт людини. Швидше за все, перед людиною стоїть вибір, коли потрібно поступитися своїми принципами, щоби чогось досягти.

Якщо ви самі відчували бажання потрапити не в рай, а в пекло, це говорить про неординарне мислення, а також передбачає успішне вирішення скрутної ситуації шляхом ризикованих та небезпечних кроків.

До чого сниться пекло чоловікам та жінкам

Найцікавіше сон про пекло трактує доктор Фрейд. На його думку, горіти в пеклі – ознака сексуальної незадоволеності.

Сенс сну для чоловіків у тому, що він відчуває незадоволеність через те, що вважає себе недостатньо привабливим для протилежної статі через слабкий вплив і могутність.

Для жінок же пекла з істотами, що його населяють, — це просто почуття страху. Вона боїться свого чоловіка, що також призводить до незадоволеності.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі