За минулий тиждень в області зареєстровано три нових випадки захворювання на СOVID-19 у дорослих.
Про це повідомляє обласний центр контролю та профілактики захворювань.
За районами:
- Новоукраїнський район – 3 (Новомиргородська ТГ – 1; Маловисківська ТГ – 1; Злинська ТГ – 1).
За останню добу постраждало 46 пацієнтів, у тому числі районні та ТГ:
- Голованівський район – 5 (Голованівська ТГ – 1; Новоархангельська ТГ – 2; Гайворонська ТГ – 1; Підвисицька ТГ – 1);
- Кропивницький район – 41 (Знам’янська ТГ – 1; Устинівська ТГ – 1; Суботцівська ТГ – 3; Олександрівська ТГ – 2; Велико Северинівська ТГ – 2 ; Дмитрівська ТГ – 1; Первозванівська ТГ – 2; Соколівська ТГ – 2; Соколівська ТГ – 2 – 6; Новгородківська ТГ – 5; Долинська ТГ – 8; Кетрисанівська ТГ – 6).
Протягом минулого тижня не було зареєстровано жодної смерті.


