Press "Enter" to skip to content

Елементи фіксації кузова

У складній системі влаштування вантажного автомобіля не буває малозначних деталей. Власники габаритних автомобілів, які нехтують своєчасно змінювати елементи фіксації кузова – роблять величезну помилку.

Від таких деталей як кронштейн рами, пружина кронштейна, тримач системи фіксації кузова та інших – залежить не тільки збереження вантажу, а й робота всієї машини загалом.

В умовах неякісних доріг, а в деяких областях України повного бездоріжжя, така деталь як кронштейн рами, надійно зафіксує кузов, після чого вона перестане вібрувати і шуміти, захистить вашу вантажівку від надмірного тиску на привід.

Найпоширенішою проблемою для всієї будівельної техніки, а також техніки, яка бере участь у вантажоперевезеннях, є знос гідроциліндра.

Під тиском кузова шасі вантажівки зношуються значно швидше, а завдяки блокуванню кузовної рами ця проблема вирішується і купівлю нових автозапчастин та ремонт самоскида відкладається на пристойну кількість часу.

Всі елементи фіксації вантажу виготовляються з високоміцної сталі та цинку. Це дозволяє значно збільшити термін використання самих деталей і рами. Навіть при постійних навантаженнях механізм працюватиме справно та довго.

Компанія Комтранс 2005 пропонує своїм клієнтам якісні елементи фіксації кузова польського виробництва. Вся продукція, яку пропонують наші партнери, сертифікована в Євросоюзі та Україні. На сторінках сайту ви знайдете не тільки автофурнітуру, а й:

  • деталі гальмівної системи
  • опорні лапи напівпричепа
  • комплектуючі для човнових причепів
  • ворота на напівпричіп
  • фари та оптика для вантажних автомобілів

Для зручності клієнтів у нас працює чат підтримки, в якому можна отримати кваліфіковану консультацію з підбору деталей, а також про актуальну наявність, акції, умови оплати та доставки.

Для нас однаково цінні як поодинокі покупці, так і оптові. Ми зробили нашу продукцію фінансово доступною для всіх. На всі позиції ми надаємо офіційну гарантію виробника, тому що є офіційними імпортерами всіх представлених на сайті компаній.

Для консультацій, погодження моментів з оплати та доставки, ви можете також звернутися за телефонами:

  • +380 (67) 514-67-33 Віталій
  • +380 (67) 472-09-00 Євген
  • +380 (67) 551-79-97 Вадим

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі