Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

ФК “Олександрія” підписав контракт з перспективним гравцем

Хлопець вже встиг пограти за “Динамо” і українські збірні

Футбольний клуб “Олександрія” підписав контракт з новим гравцем Данілом Скорком. футболіст буде грати в команді до 31 травня 2025 року. 

Про це повідомили в пресслужбі клубу, пишуть новини Кіровоградщини.ФК “Олександрія” підписав контракт з перспективним гравцем

Даніл Скорко займався футболом і грав в Чернігові, а потім грав за юнацьку команду київського “Динамо”. Також хлопець встиг засвітитися в чемпіонаті України U-19 та Молодіжному чемпіонаті України U-21. Перед ФК “Олександрія” Даніл грав у луганській “Зорі”. В його активі збірні України з футболу U-17 та U-21.

Новини партнерів