Press "Enter" to skip to content

Гороскоп на листопад 2022: що чекає кожен знак

Непростий, але цікавий та насичений астрологічними подіями листопад підкорить коридором затемнень, ретроградним Марсом та поверненням ретроградного Юпітера на знак Риби. Як найважливіші події на зоряному небі вплинуть життя дванадцяти знаків зодіаку? Про це розповіли астрологи Тенаї Стюарт, Кайл Томас та Джесіка Адамс.

Гороскоп на листопад для Овна

Який гороскоп на листопад 2022 року для Овна? Марс і Нептун змусять замислитись над сенсом життя. Отримавши статус і гроші, багато хто зрозуміє, що не в них щастя. Головні завдання місяця — зберегти стабільне становище, репутацію та добрі стосунки з людьми. Зробивши ставку на саморозвиток, Овни прокладуть новий шлях до успіху.

В особистому житті потрібно шукати компроміси. Для стабілізації емоційного стану показано водні процедури.

Який гороскоп на листопад 2022 року для Тельця?

Повний місяць і місячне затемнення в Тельці (8 листопада) вплинуть на життя, змусивши змінити не тільки сферу діяльності, а й мислення. Важливі справи краще пересунути на другу половину листопада, а перші два тижні присвятити закриттю старих питань, роздачі боргів та виконання обіцянок. Має бути зміна професії, роботи або подорож.

У відносинах все чудово. Будуть приємні подарунки від коханих, а самотніх покличуть побачити. Потрібно більше часу приділити здоров’ю органів травлення.

Гороскоп на місяць для Близнюків

Який гороскоп на листопад 2022 року для Близнюків? Ретроградний Марс у знак Близнюків вплине на сферу роботи та самореалізації. Розум може бути трохи менш зосередженим і розсіяним, вважає астролог Кайл Томас. На чільному місці гроші, майно, їх приріст, монетизація хобі. Більшості Близнюків вдасться здійснити давню мрію.

У сфері особистого життя все буде ідеальним. Вільні зроблять крок назустріч родинній душі. Імунітет вимагатиме уваги, вітамінотерапії та збагачення меню свіжими овочами та фруктами.

Який гороскоп на листопад 2022 року для Раку?

Раку треба покопатися у собі, усамітнитися. На роботі доведеться працювати з подвоєною силою, але всі плани місяця будуть реалізовані. Проблем із фінансами не буде, але й великих покупок також.

Ближче до кінця листопада з’явиться інтерес до дружніх вечірок. Партнери будуть раді розділити з ними смачну вечерю та прогулянку під зоряним небом. Вільні познайомляться, до чого це спричинить, покаже час. Кінець місяця порадує піднесенням життєвих сил, енергії та оптимізму.

Гороскоп на листопад для Лева

Який гороскоп на листопад 2022 року для Лева? Леви почнуть вирішувати бюрократичні питання із державними органами. Відповіді буде знайдено, але не в листопаді. Загальний стан стабільний. Найбільшого успіху у листопаді досягнуть працівники банківської та страхової сфери. Ті, хто розраховував на премії та подарунки, отримають їх.

Леви, які шукали щастя за межами сім’ї, відмовляться від легковажних планів та оцінять партнерів. Ті, хто поки що самотній, не захоче нових стосунків у листопаді. Наприкінці осені є шанс привести себе у форму – скинути вагу та накачати м’язи.

Який гороскоп на листопад 2022 року для Діви?

Діви багато читатимуть і думатимуть про вічне. У перші два тижні на ділову активність не буде ні сили, ні бажання. Фінанси не спричинять труднощів, а найкращою альтернативою рутині стане передача знань та досвіду молодим співробітникам.

В особистій сфері період затишшя. Місяць пройде без конфліктів і пристрасті, натомість у парі запанує єднання душ. Вільні Діви присвятять час своєму тілу. Повноцінний сон, відпочинок, розтяжка та масаж подарують відчуття спокою та умиротворення.

Гороскоп на листопад 2022 для Терезів

Який гороскоп на листопад 2022 для Терезів? Тим, хто налаштувався на фінансовий прорив краще відкласти його на місяць. У листопаді можлива зміна роботи та сфери діяльності. Це вимагатиме багато сил. Найкращою тактикою стане поступове входження на посаду. Питання фінансів вирішуйте після молодика (24 листопада).

Осінь хороша для покращення особистих стосунків та пошуку партнера. З 17 листопада, коли відбудеться інгресія Венери на знак Терези, буде багато побачень та нових знайомств. У постійних парах настане оновлення почуттів. Злегка збільшений стан підвищує ризик травм та опіків.

Який гороскоп на листопад 2022 року для Скорпіона?

Квадратура Марса до Нептуна 19 листопада вплине на плани місяця. Потрібно зменшити ділову активність. Наведіть лад у поточних справах, займіться творчістю. Астролог Джессіка Адамс не радить проводити фінансові операції 1 листопада, поки все ще діє сонячне затемнення у Скорпіоні.

В особистій сфері є ризик наламати дров через необґрунтовану ревнощі. Будьте гранично коректними, тоді отримаєте яскравий листопад, повний романтики та пристрасті. Самопочуття дозволить насолодитися один одним і восени далеко від міста.

Гороскоп на листопад для Стрільця

Який гороскоп на листопад 2022 року для Стрільця? На нього вплине молодик у Стрільці та розворот Юпітера у прямий рух (24 листопада), а також стелліум планет (16 листопада). Молодий місяць втрясе особисті та ділові питання. Юпітер у прямому русі поверне гармонію у сферу навчання, поїздок, юридичних питань та міжнародних контактів. Завдяки стелліуму багато хто отримає проект мрії, вважає астролог Тенае Стюарт.

У тих, хто у парі, стосунки вийдуть на новий рівень. Самотні закохаються надовго чи назавжди. Деякі Стрільці завагітніють, а інші присвятять час турботі про зовнішність.

Який гороскоп на листопад 2022 року для Козерога?

Він має поліпшити ситуацію в діловій сфері. Проблеми фінансового характеру залишаться позаду, а деякі Козерога запрацюють на талантах та досвіді. Найбільших успіхів досягнуть найсміливіші.

Ті, хто розлучився з партнером у жовтні, вийдуть із періоду смутку. Ті, хто був у сварці, досягнуть перемир’я. Ті, хто поки що вільний, наважаться сходити на побачення. Поліпшиться самопочуття, яке постраждало через стреси у жовтні. Щоб набратися сил, треба більше гуляти та думати про хороше.

Астрологічний гороскоп для Водолія на листопад

Який гороскоп на листопад 2022 року для Водолія? У нього настане період кар’єрних успіхів та заробітків, особливо у жінок. Необхідно вирішити питання зі спадщиною чи допомогти родичам. Підписання важливих документів відкладіть на тиждень після 24 листопада, коли пройде молодик.

Час щастя настане в постійних парах, а самотнє чекає знайомство. Всі Водолії будуть у центрі уваги, це подарує їм сплеск радості та приплив бадьорості. Дехто скине вагу без зусиль.

Який гороскоп на листопад 2022 року для Риб?

Паперова робота забере багато сил та часу, але її треба зробити. У листопаді Риби вирішать ділові завдання, які давно не давали спокою, розкриють обман і знайдуть зниклу річ. У роботі вдасться виправити помилки та поставити на місце конкурентів. Контролюйте фінанси.

Імовірні сімейні розбіжності, але не треба боятися розриву. Усі вдасться подолати після місячного затемнення (8 листопада). Щоб зменшити напругу, займіться творчістю. Для здоров’я корисні пробіжки.

Листопад буде непростим місяцем через затемнення, астрологічні аспекти Юпітера та Марса. Кожен знак зодіаку отримає свій перелік справ на місяць. Щоб у них досягти успіху, потрібно звіряти плани з гороскопом останнього місяця осені.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі