Press "Enter" to skip to content

Гороскоп Таро на грудень 2022 року для кожного знака зодіаку

Фінал року призначений для завершення справ та підбиття підсумків. Чим порадує грудень представників знаків зодіаку, що змусить задуматися? Про це розповіли тарологи Єва Лехцер, Анжела Перл, Анна Арджеванідзе.

Гороскоп Таро на грудень для Овна

Який гороскоп Таро для Овна на грудень 2022 року? У грудні його чекає тісна співпраця з бухгалтером або фінансистом. Якщо таких немає, Овен особисто займеться бюджетом на грудень та 2023 рік, роздасть борги, зробить великі покупки, змінить роботу та отримає диплом. Потім вирушить у відпустку в компанії друзів. Такий прогноз дає Королева пентаклей, Королева жезлів та старший аркан Мир, який видання The Tarot Guidе називає картою подорожей та можливостей.

Розрахувавши бюджет на регулярні платежі та покупки, Овен переключить увагу на організацію побуту, роботу та активний відпочинок, поїздки, переїзд, кар’єрний зліт та зростання доходів.

Який гороскоп Таро на грудень 2022 року для Тельця?

Весь місяць він отримуватиме і віддаватиме гроші. Імовірні подарунки дітям, приємна подорож, дозвілля в компанії друзів, зустрічі та побачення. Коштів вистачить на все. Такі події віщує Шістка пентаклей, Шістка жезлів та Паж пентаклей.

У грудні зробіть грошові розрахунки та здійсніть покупки. Фінансове становище порадує, а оточуючі високо оцінять щедрість і шляхетність.

Гороскоп Таро на грудень для Близнюків

Який гороскоп Таро для Близнюків на грудень 2022 року? Вони будуть задоволені собою, матеріально забезпечені та соціально реалізовані. Велика кількість спілкування і захоплюючі плани позбавлять нудьги. Імовірні цікаві проекти, висока соціальна активність, участь у корпоративах та сміливі починання. Про це говорить Дев’ятка чаш, Трійка пентаклів та старший аркан Зірка.

Нарине гордість від прожитого року, його підсумків та власних заслуг. Розділіть її з тими, хто був поряд. Знайдіть нову мету, розпочавши рух до неї вже у грудні.

Який гороскоп Таро на грудень 2022 року для Раку?

Водний знак буде зайнятий обговоренням угод, контрактів, перспектив у роботі. Активної діяльності не буде, оскільки у багатьох Раків у грудні заплановано короткострокову відпустку, відпочинок, ретріт. Виберіть бюджетний варіант подорожі, він не розчарує. Такі плани описує Трійка пентаклей, Четвірка мечів та старший аркан Поміркованість.

Має бути робота наставником для інших або навчання новим знанням, але після новорічних свят. Зробіть паузу, відновіть сили далеко від дому.

Гороскоп Таро на грудень для Лева

Який гороскоп Таро для Лева на грудень? Грудень буде активним завдяки безлічі планів, зустрічей та поїздок. Лев змінить життя на краще, тому що зважиться на зміну роботи, переїзд чи довгоочікувану подорож у місце, куди давно рвалася душа. Дехто поїде всією родиною. Про це свідчить карта Таро Трійка жезлів, старший аркан Мир та Паж мечів.

Грудень хороший для самореалізації, чекайте на премію та подяку від керівництва. Буде багато подорожей. Купуйте нерухомість та зустрічайте Новий рік на новому місці.

Який гороскоп Таро на грудень 2022 року для Діви?

Грудень почнеться з мук вибору. Діви поринуть у приємні спогади. Карти радять їм зберегти те, що є, не поспішати міняти життя на початку місяця. Попереду чекають на позитивні зміни, підготуйтеся до них заздалегідь. Так радить таролог Ганна Арджеванідзе, а також молодші аркани Вісімка, Шістка та Четвірка кубків.

Бажання повернутись у безхмарне минуле зупинить зміни на пару тижнів, але вони неминучі. Не залишайте насиджене місце, але й не проґавте свій шанс.

Гороскоп Таро на грудень 2022 для Терезів

Який гороскоп Таро для Терезів на грудень 2022? Старший аркан Закохані вказує на ухвалення рішення про освоєння нової посади, професії або зміну роботодавця. Не виключено переїзд до іншого регіону, країни або переходу на дистанційний формат роботи. Ті, хто хоче оформити кредит, успішно це зробить. Такий прогноз дає колода таролога Єви Лехцер, а саме старший аркан Закохані, Світ та Королева Меч.

Має бути вибір роботи, навчання, спілкування. Буде виплачено гідну заробітну плату та отримано перші результати від нових проектів.

Який гороскоп Таро на грудень 2022 року для Скорпіона?

На них чекає кармічний період у житті, коли доведеться попрощатися з минулим і поринути у майбутнє. Дехто зважиться на освідчення в коханні, пропозицію руки та серця, шлюб. Багато хто отримає подарунок від Всесвіту, який започаткує нове життя. Такий прогноз випав по старшому аркану Суд, Тузу кубків та Дев’ятці мечів.

Після безсонних ночей і тривалих роздумів Скорпіону доведеться прийняти доленосне рішення у коханні та емоційній прихильності.

Гороскоп Таро на грудень для Стрільця

Який гороскоп Таро для Стрільця на грудень 2022 року? Останній місяць зими буде клопітким, складним, активним. Доведеться боротися за свої інтереси з конкурентами та обставинами. Ближче до його фіналу відчуєте неймовірне задоволення від себе та тих справ, які вдалося зробити. Грошей буде достатньо, в будинку запанує затишок та щастя. Про це говорить Семерка жезлів, Десятка жезлів та Десятка пентаклів.

Не беріть на себе всі завдання грудня, розділіть їх із колегами та родичами. Вдасться відстояти свої позиції. Зустрічайте свята з комфортом у родинному колі.

Який гороскоп Таро на грудень 2022 року для Козерога?

У грудні його відвідають геніальні думки та ідеї, які вплинуть на майбутнє. Навчання новим знанням подарує перспективи. Ті, хто досі був самотній, зустрінуть кохання і проведуть разом незабутні дні далеко від дому. Такий прогноз дає Туз мечів, Лицар кубків та Трійка жезлів.

Почніть навчатися, знайдіть відповіді на важливі запитання. Розкрийте керівництву геніальні ідеї. Розділіть грудень з романтичним партнером, занурившись у почуття.

Астрологічний гороскоп Таро для Водолія на грудень

Який гороскоп Таро для Водолія на грудень 2022 року? Місяць буде активним і напруженим у плані роботи та самореалізації. У голові пронесуться мільйони думок, відбираючи сили та сіючи паніку. Необхідна пауза для відпочинку та переосмислення ситуації. Даний прогноз дає таролог Анжела Перл і поєднання трьох арканів – Королеви жезлів, Четвірки мечів та Сімки чаш.

У вирішенні важливих завдань допоможе жінка вогняного знака зодіаку (Овен, Лев, Стрілець) або Водолій сам у грудні стане яскравою, активною та впевненою в собі особистістю. Не намагайтеся переробити всю роботу і виконати всі обіцянки, інакше надірветесь.

Який гороскоп Таро на грудень 2022 року для Риби?

На них чекає романтична зустріч, знайомство, закоханість і пристрасть, через яку доведеться закрити попередню любовну історію, розлучитися, розлучитися. Буде не до роботи, бо почуття займуть усі думки. Ті ж, хто збереже адекватність, ухвалять рішення змінити роботу. Про це говорить старший аркан Закохані, Справедливість та Четвірка чаш.

Риби чекає романтичний грудень, в якому можливі зміни в кар’єрі. Зробіть вибір між кількома партнерами, розлучіться, поживіть окремо.

Грудень обіцяє ділову активність, романтичні пригоди, щедрі надходження та витрати грошей усім знакам зодіаку. Не будьте пасивними, активізуйтеся, дотримуючись підказок карт Таро та власної інтуїції.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі