Press "Enter" to skip to content

Гороскоп Таро на жовтень 2022 року для кожного знака зодіаку

Пік осіннього сезону принесе багато важливих відкриттів та доленосних подій кожному знаку зодіаку. Як не упустити шанси та уникнути неприємностей, розповіли тарологи Ганна Арджеванідзе, Єва Лехцер та Анжела Перл. Прогноз Таро для кожного зодіакового знака на жовтень підготує до важливих подій періоду.

Гороскоп Таро на жовтень для Овна

Який гороскоп Таро для Овна на жовтень 2022 року? Актуальними будуть питання кохання, шлюбу та співробітництва. Мабуть отримання прибутку, щедрий подарунок. Не можна розслаблятися, оскільки конкуренти не сплять. Доведіть правоту, силу та експертність. Про це говорить старший аркан Закохані, Туз пентаклей та П’ятірка жезлів.

Аркан Закохані обіцяє приємну зустріч та примирення, а також побудову вигідного партнерства. The Tarot Guide це карта досконалого союзу, гармонії, любові і потягу. Туз пентаклей віщує вигідну угоду. Чи не вступайте в конфлікти, але твердо відстоюйте свої права.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 року для Тельця?

Захочеться поїхати, змінити місце проживання або відпочити далеко від будинку. Можлива бізнес-навчання, участь у тренінгу або отримання нової роботи в іншому регіоні. Колода Таро попереджає, що час ще не настав, готуйтеся до ривка. Такі перспективи малює Вісімка чаш, Паж мечів та старший аркан Диявол.

Вісімка чаш вказує на ймовірний від’їзд чи розставання зі звичним колом людей. Паж мечів натякає на бажання знайти нову навичку, інтерес до перспективного проекту та бажання показати себе. Жовтень стане підготовкою до прориву.

Гороскоп Таро на жовтень для Близнюків

Який гороскоп Таро для Близнюків на жовтень 2022 року? Це місяць активних рішень, переговорів, поїздок та навчання. Всесвіт сприяє будь-яким починанням, сил і енергії вистачить на все задумане. Поруч буде надійний партнер, друг та покровитель. Такі підказки дає Трійка жезлів, старший аркан Сила та Король чаш.

По Трійці жезлів місяць буде активним. Плануйте зустрічі, переговори та публічні виступи, вони будуть вдалими. Карта Сила обіцяє, що всі випробування пройдуть успішно. У вирішенні важливих питань допоможе добрий друг чи кохана людина.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 року для Раку?

У жовтні з’явиться фінансова можливість: запуск бізнесу, вигідна пропозиція щодо роботи, вихід на новий рівень добробуту. На рак чекають приємні зустрічі та допомога. Енергії та бажання для реалізації ділових та особистих проектів буде достатньо. Про це говорить Туз пентаклей, Шістка чаш та Туз жезлів.

Туз пентаклей – це найкраща карта в колоді Таро, тому жовтень принесе удачу і стане важливим місяцем року. Шістка чаш обіцяє позитивні емоції завдяки добрим людям. Туз жезлів каже, що місяць буде яскравим.

Гороскоп Таро на жовтень для Лева

Який гороскоп Таро для Лева на жовтень? Лев досягне мети та отримає неймовірно щедрий фінансовий результат від кроків, що були зроблені в минулому. У цьому допоможе мудра та справедлива жінка з найближчого оточення. Не поспішайте витрачати гроші. Такі перспективи малює Десятка пентаклей, Королева мечів та Четвірка пентаклей.

Десятка пентаклей – це карта сімейної гармонії, благополуччя та підтримки. Близькі люди будуть на боці Лева. Королева мечів віщує рішення, засновані на логіці та фактах. Четвірка пентаклей рекомендує збирати.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 року для Діви?

На неї чекають нові знання у сфері бізнесу, додаткова освіта, мовні курси або корисний практичний досвід, отриманий у жовтні в роботі з іншими людьми. Шістка мечів віщує зміну роботи або перехід на нову посаду. Із грошима проблем не буде. Такий перспективний прогноз, на думку таролога Єви Лехцер, дає старший Аркан Жрець, Шістка мечів та Дев’ятка кубків.

Жрець – це карта досвіду та знань, так що Діви навчатимуть і направлятимуть інших людей. Шістка мечів каже, що доведеться змінити стабільність на нові перспективи у роботі. Дев’ятка чаш дозволить не перейматися фінансовою стороною життя у жовтні.

Гороскоп Таро на жовтень 2022 для Терезів

Який гороскоп Таро для Терезів на жовтень 2022? Вони відчують гостре бажання залишити все в минулому і зробити крок у майбутнє. Необхідно знати собі ціну, щоб отримати вигідні та комфортні умови в роботі та в житті. Не скромничайте і не зупиняйтеся на досягнутому. Попереду чекає успіх та визнання. Це обіцяє таролог Ганна Арджеванідзе, а також Вісімка кубків, Вісімка пентаклів та Путівник.

Вісімка кубків пропонує почати життя наново, відпочити, відмовитися від справ. Не кидайте набридлу роботу, візьміть відпустку. Поговоріть з керівництвом про підвищення на посаді та зарплату. Досягши майстерності, ставайте наставником для інших людей.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 року для Скорпіона?

Жовтень внесе ясність у справи та цілі, захочеться перевернути життя з ніг на голову. Зробіть це, тому що в новому житті маячать чудові перспективи: у новий будинок, колектив та сім’ю приймуть як рідну людину. Не забувайте і старих друзів, хтось із них буде радий допомогти. Про це говорить Туз мечів, Четвірка жезлів та Шістка кубків.

Туз мечів віщує мудрі рішення та зміни на краще. Четвірка жезлів каже, що Скорпіон має потужну команду підтримки. Шістка кубків обіцяє, що старі друзі не підведуть, заплануйте зустріч із ними у жовтні.

Гороскоп Таро на жовтень для Стрільця

Який гороскоп Таро для Стрільця на жовтень 2022 року? У жовтні поряд з ним буде мудра порадниця і помічник, на яку можна покластися. Ймовірно, початок перспективного проекту у чудовій команді. Можлива зміна роботи, відкриття бізнесу, переїзд. Такий прогноз дає Королева чаш, Трійка пентаклів та старший аркан Мир.

Королева чаш вказує на допомогу та підтримку від коханої подруги, дружини. Трійка пентаклей означає досягнення компромісу у ділових переговорах. Старший аркан Світ вказує на рух у нове життя, щасливіше та комфортніше.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 року для Козерога?

Енергійний і цілеспрямований Козеріг досягне всіх цілей жовтня. Поруч із ним буде надійний і сильний покровитель, друг і соратник. Вони обидва вирушать у успішну ділову подорож. Усі події місяця змінюють життя та особистість Козерога, відкриваючи нові грані характеру. Про це говорить Король жезлів, Лицар мечів та старший аркан Смерть.

Король жезлів — карти сили, енергії та рішучості досягти свого. Саме так почуватиметься Козеріг у жовтні. Лицар мечів означає, що події місяця розвиваються швидко та успішно. Аркан Смерть віщує зміну світогляду та життєвих цілей Козерога.

Астрологічний гороскоп Таро для Водолія на жовтень

Який гороскоп Таро для Водолія на жовтень 2022 року? На думку австралійського таролога Анжели Перл, на нього чекає активний місяць, стабільне фінансове становище, виплати та премії. Імовірні вигідні угоди з нерухомості, поїздка до батьківського будинку чи відпочинку. Про це говорить Корольова пентаклей, Четвірка жезлів та Колісниця.

Королева пентаклей обіцяє, що місяць буде грошовим та щедрим. Четвірка жезлів обіцяє свято серед рідних. Колісниця віщує вдалу поїздку, яка принесе радість.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 року для Риби?

Їм доведеться обстоювати свої права, сперечатися чи конкурувати із суперниками за місце під сонцем. Хтось бажає домінувати над Рибами, а вони рватимуться з клітки на волю. У здобутті незалежності допоможе команда однодумців, друзі та колеги. Такий прогноз дала П’ятірка мечів, Диявол та Трійка пентаклів.

П’ятірка мечів – це карта конфлікту та змагання. Він віщує тиск і маніпуляції з боку начальства, партнера або членів сім’ї. Трійка пентаклів радить шукати підтримки у союзників і обіцяє, що все налагодиться до кінця жовтня.

Жовтень для багатьох стане місяцем змін у роботі та життєвих пріоритетах. Щоб не прогаяти шансів і знайти підтримку в особі однодумців, друзів та сім’ї, скористайтеся підказками колоди Таро та прогнозом на другий місяць осені для свого знака.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі