6 грудня мешканцям Кіровоградської області будуть вимикати світло за графіками.
Про це повідомили на сайті «Кіровоградобленерго», передають новини Кіровоградщини.
6 грудня діятимуть наступні графіки:
- 1 черга: 10-12, 18-20
- 2 черга: 06-08, 14-16, 18-20
- 3 черга: 07-08, 10-12, 14-16
- 4 черга: 08-10, 12-14, 20-22
- 5 черга: 12-14, 16-18
- 6 черга: 08-10, 16-18
Енергетики закликають економити електроенергію у години, коли є світло. Графіки відключення стають все рідшими, однак ситуація у енергосистемі України залишається складною.


