Press "Enter" to skip to content

Грошові перекази по Україні та за кордон: способи, необхідні документи та дані

Завдяки онлайн сервісам та банкам відправити гроші рідним, які знаходяться за кордоном або в іншому місті, більше не є проблемою. Як можна відправити переказ на карту ПриватБанку або іншого українського банку з-за кордону чи навпаки? Які документи та інформація потрібна для цієї операції?

Способи і системи, які можна використати для грошових переказів за кордон і по Україні

Переказати гроші з картки на карткуСьогодні існують десятки способів здійснити переказ на карту ПриватБанку чи будь-якого іншого українського банку. Основними вважаються варіанти:

  • Через відділення Укрпошти або Нової пошти. Переказ можна відправити як в межах України, так і за кордон. Кошти можуть надійти через 1-5 днів до одержувача.

  • За допомогою міжнародних систем грошових переказів. Найбільш відомі – Ria Money, Western Union, MoneyGram. Одержувач може отримати кошти на банківський рахунок або ж у відділеннях компаній. Варто враховувати, що комісія при переказі коштів через системи Western Union, MoneyGram буде складати 2-7 %.

  • За допомогою спеціальних сервісів, які займаються грошовими переказами. Дуже зручний та швидкий спосіб, адже для того, щоб перерахувати з картки на картку кошти необхідно зазначити тільки номер картки одержувача, а сама транзакція займає декілька хвилин.

  • Скориставшись послугами банку. У відділенні можна відправити кошти як за кордон, так і по країні.

Які документи та дані необхідні для успішного надходження коштів?

Відправлення грошей через сервіси, передбачають реєстрацію відправника та підтвердження його особи. Також він повинен мати платіжну карту системи Visa або MasterCard. Відправити грошові перекази онлайн можна одержувачу, навіть якщо він не є користувачем сервісу, знаючи номер його платіжної картки.

Якщо направляти кошти через банк, необхідно надати оператору банку:

  • Для резидентів України – оригінал паспорту та ідентифікаційного коду або ж посвідку на постійне проживання в Україні. Нерезиденти – паспорт та документи, які підтверджують джерело отримання готівки.

  • Реквізити банківського рахунку одержувача. Він їх може отримати під час відкриття рахунку або за першою вимогою. Краще надати копію документу з реквізитами, а не записані від руки дані. Надрукований текст зрозумілий та викладений в послідовності, з якою можна швидко заповнити необхідні для відправлення дані.

Які виникають помилки, через які може не дійти переказ?

Перекинути гроші з картки на картку за допомогою онлайн сервісів просто та швидко. Зазвичай, одержувач отримує переказ через 3-5 хвилин. Що роботи, коли кошти не надійшли через годину або дві? Таке буває рідко, але все ж таки варто звернутись до технічної підтримки мобільного застосунку. Спеціаліст надасть вичерпну інформації стосовно статусу переказу.

Щодо помилок, які можуть виникнути під час відправлення переказу, то тут ключовим є надання правильних реквізитів банківського рахунку одержувача, а також перевірити їх, після внесення даних співробітником банку. Що робити якщо реквізити вірні, а переказ не надходить? В такому разі необхідно звернутись до відділення банку, де було здійснено цю транзакцію. Можна написати заяву про проведення розслідування. Ця послуга є платною, якщо помилка у відправленні переказу виникла з вини клієнта, якщо з вини працівника банку – розслідування буде безкоштовним. Варто пам’ятати, якщо помилка буде виявлена у платіжному дорученні, яке підписав відправник, це вважається його провиною.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі