Press "Enter" to skip to content

Грудень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Люди, народжені в грудні, наділені незламною волею, харизмою та чарівністю. Що приховують грудневі іменинники, чи є у них слабкості та в чому їхня сила? Таємниці дев’ятого та десятого знаку зодіакального кола розкрили астрологи Алан Окен, Офіра та Талі Едут.

Знак зодіаку на початку грудня

Який знак зодіаку у грудні? Перший місяць зими відкриває привабливий непосида Стрілець, представник стихії Вогню, яким керує Юпітер, щедра та творча планета. Закриває грудень упертий та сильний Козеріг, підопічний Сатурна, представник земної стихії, яка дарує йому життєву силу, але робить аскетом та одинаком. Обидва знаки відрізняються яскравою індивідуальністю, чим приваблюють інших людей.

Загальна характеристика знака Стрілець

Який знак зодіаку на початку грудня? Перші три тижні першого зимового місяця до 22 грудня включно народжуються типові Стрільці. Стихія Вогню робить цих людей активними, мінливими у вподобаннях, сміливими у прояві бажань та нескінченними вигадниками.

У Стрільця багато позитивних якостей, які роблять його душею компанії, відмінним другом та цікавим партнером:

 • Він схильний до пригод, має творчий початок.
 • Чи здатний легко адаптуватися до змін, у нього сильна воля.
 • Добродушний і щедрий.

Стрільці не ідеальні, є й у них свої скелети в шафі – недоліки характеру, серед яких:

 • Невміння планувати.
 • Надмірна імпульсивність.
 • Інертність та конфліктність у побуті.

Стрільці честолюбні, люблять лідирувати. Помічник редактора журналу Women’s Health Еддісон Алоян та його команда називає їх ідеалістами.

Стрілець у дружбі та коханні

Стрільці – чудові друзі. Вони жартують, балакуть, перевтілюються і фонтанують ідеями. Не брешуть, не лицемірять, однаково добре ставляться до старих друзів та нових людей у ​​своєму оточенні. Стосовно друзів виявляють справжню відданість, дарують подарунки, догоджають і нічого не вимагають натомість.

У коханні вони дуже пристрасні. Люблять гострі відчуття, напруження почуттів та емоцій. Своїх партнерів вивчають глибоко та з цікавістю. Серйозний вибір зроблять на користь тих, хто готовий поділити з ними пригоди. У моногамних стосунках нудьгують, але вміють зберігати вірність партнерові по шлюбу, люблять дітей та цінують традиції. Найлегше сходяться з Овнами та Левами.

Кар’єра Стрільця

У роботі та бізнесі Стрільці активні. Часто мають не одну, а кілька професій, широкий спектр ділових зв’язків та інтересів. Успішно проявляють себе у політичній діяльності, з них виходять гарні викладачі та наставники. Люблять роботу, пов’язану з подорожами, духовно-просвітницькою діяльністю, сферою фрілансу. Їм простіше працювати на себе, складно бути у підпорядкуванні.

Вони сповнені геніальних ідей, азартні та готові ризикнути всім, що мають. Гроші люблять, але важко їх накопичують, тому що звикли ні в чому собі не відмовляти. Найбільш відважні представники знаку йдуть працювати рятувальниками, водолазами, військовими, поліцейськими чи льотчиками. Їм не можна сидіти без роботи. У цьому випадку Стрільці киснуть і можуть пірнути в вир алкогольної залежності.

Здоров’я знаку Стрілець

Представники знака мають міцне здоров’я, але холод і вологість підточують його, тому міжсезоння часто укладає хворого Стрільця в ліжко. Щоб уникнути цього, одягайтеся за погодою та відвідуйте загальнозміцнюючі тренування.

Найвищі ризики щодо здоров’я — це застуда, бронхіт, запалення легенів, ревматизм. Їм необхідно відвідувати масажиста, щоб прибрати біль у спині та плечах через сидячу роботу. Надмірна активність та імпульсивність знака нерідко призводить його до травм та нещасних випадків. Особливої ​​уваги вимагає шкіра та догляд за нею.

Знак зодіаку наприкінці грудня

Який знак зодіаку наприкінці грудня? З 23 грудня світ з’являється лідер зодіакального кола за силою характеру — Козеріг. Він закриває тригон Землі, до якого належить Телець та Діва. Він справжній реаліст, трудоголік та правдолюб, як і всі земні знаки. Таким його робить Сатурн та суворий зимовий клімат.

Загальна характеристика знаку Козеріг

Козероги впевнені у собі, практичні, амбітні. Вони прагнуть успіху та визнання, користуються повагою та популярністю у професійному середовищі. Козероги мають переваги:

 • Розум, скрупульозність, цілеспрямованість.
 • Працьовитість, діяльність, енергійність.
 • Твердість, стійкість, вміння не вплутуватися в суперечку.

Характер Козерога визнаний непростим, має недоліки:

 • Емоційна відстороненість, впертість та егоїзм.
 • Гординя, невміння визнавати помилки.
 • Наявність маси комплексів, через які вони часто скривджені весь світ.

При складності натури Козероги дуже ввічливі і дуже рідко виявляють агресію. Астролог Алан Окен вважає, що їм притаманне почуття обов’язку, повага до традицій та відповідальність.

Козеріг у дружбі та коханні

Він насилу сходиться з людьми і не любить їх втрачати, дорожить дружбою та особистими стосунками. Придивляється до людей, шукає спільних із собою рис, інтересів. Часто пов’язані з тими, хто поділяє його захоплення — мотогонки, альпінізм, морські види спорту. Любить музику, багато читає, віддає перевагу інтелектуалам, а не простакам.

У коханні всі Козерога активні, поки молоді. До вибору партнера для серйозних стосунків підходять у зрілому віці. Щасливі, якщо знайшли когось із найближчого оточення, з ким збігаються погляди та інтереси. Бажають спокійного та розміреного сімейного життя, партнеру не зраджують. Сумісні зі Скорпіонами, Тельцем та Дівою.

Кар’єра знаку Козеріг

Козерога можна назвати головним трудоголіком зодіакального кола. Він здатний працювати в цілодобовому режимі, не втомлюючись і не відчуваючи вигоряння. Якщо не працює в компанії, управляє в сім’ї, беручи на себе всі зобов’язання матеріального та побутового характеру. Завжди прагне максимально підвищити свій статус. Працює до пенсії, а іноді й довше.

З Козерогів виходять чудові керівники. Вони вміють налагоджувати та керувати процесами, справедливо керують людьми, вимагаючи від них дисципліни та залученості. З них виходять успішні директори виробничих підприємств, фінансові директори, керівники військових та охоронних структур. Добре проявляють себе у будівництві, сільському господарстві, гірничій справі.

Здоров’я знаку Козеріг

Козероги здорові, міцні та енергійні. Підтримуючи імунітет у порядку, вони нічим не ризикують, навіть якщо сплять на голій землі у лісі. Але їм не варто набирати вагу. Астрологи Талі та Офіра Едут, автори «Посібника про Козерога», рекомендують носити щитки на ногах та шолом під час екстремальних спортивних змагань.

Козерогам треба доглядати шкіру, зуби і стежити за станом опорно-рухового апарату. Алергія, шлунково-кишкові розлади та головний біль — наслідок перевантажень на роботі. Їм потрібно вчасно відпочивати та розслаблятися.

Стрільці та Козероги – це знаки, народжені в перший місяць зими, сильні та щасливі. Щоб оцінити глибину їхньої душі, достатньо вивчити гороскоп. Він дозволить краще зрозуміти, прийняти та привернути до себе увагу іменинників грудня.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі