Press "Enter" to skip to content

Холодильний компресор у морозильному обладнанні: особливості та характеристики

Холодильний компресор – це механізм, який бере участь у стисненні та передачі парів холодоагенту в супутнє обладнання. Широко поширений в системах кондиціонування повітря та промислових установках. Найчастіше холодильні компресори використовують в промисловості та морозильних камерах для глибокого замороження. За рядом характеристик обладнання ділиться на кілька різновидів.

Як класифікуються холодильні компресори по принципу дії

Холодильний компресорЄ декілька класифікацій пристрою. Розглянемо, які є варіанти по принципу дії.

  • Поршневий компресор холодильного агрегату – газ в таких системах стискається за допомогою поршня.

  • Роторний холодильний компресор працює завдяки ротору. Завдяки цій частині здійснюється нагнітання тиску. Гвинтові компресори, що належать до цієї групи, мають попит у споживачів.

  • Спіральний компресор оснащений двома спіралями. Завдяки тому, що рухома спіраль обертається навколо нерухомої, газ нагнітається та стискається. Герметичні спіральні компресори купити можна в компанії «ЕнергоХолод».

Також є обладнання відкритого і закритого типу. Компресорні установки відкритого типу облаштовані таким чином, що електродвигун розташований поза корпусом. Він може підключатися безпосередньо до компресора або через трансмісію.

Компресори закритого типу розташовані в контейнерах, там же, де й електродвигун. Підключення здійснюється напряму. Компресорно-конденсаторний блок сконструйований таким чином, що електродвигун знаходиться в корпусі, він щільно закритий і безперебійний.

Класифікація холодильних промислових компресорів за типом холодоагенту

У продажу компресори є з різними видами холодоагенту.

  • Аміак досягає температури 105 градусів Цельсія під час стиснення. Ця установка вимагає додаткового обладнання. Для цього використовується сорочка охолодження, яка знижує температуру в системі.

  • Фреон є робочим газом у фреонових системах. При стисненні його температура становить 45 градусів. У багатьох агрегатах такого типу використовується повітряне охолодження.

Вибір холодоагенту залежить від цілей використання промислового обладнання.

Особливості вибору холодильних компресорів: що важливо знати

Холодильний компресор підбирається відповідно до мети застосування. У високопродуктивних морозильних камерах, а також в конструкціях з декількома агрегатами використовуються пристрої, в яких циркуляційна система забезпечується насосом. Ця схема має хорошу тепловіддачу внаслідок примусового протікання рідини через пластину. Це дозволяє легко досягти турбулентності. Рециркуляція за допомогою насоса гарантує однаковий час заморожування у всьому апараті.

Холодильний компресор в агрегаті з гравітаційною циркуляцією дозволяє отримати ефективну і компактну заморозку зі зниженням необхідного часу заморожування. Він чудово підходить для одиничних морозильних камер середньої та великої місткості. Монтаж проміжного ресивера можна здійснити безпосередньо на тарілку морозильника.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі