Спортсмен з Кіровоградської області став бронзовим призером Кубку світу з кікбоксингу WAKO.
Про це повідомили на сторінці Олександрійської міської ради, передають новини Кіровоградщини.
Кубок світу з кікбоксингу проходив в Узбекистані з 24 по 29 вересня. У змаганнях взяли участь спортсмени з 39 різних країн світу. Кіровоградську область на Кубку світу представив вихованець патріотично-спортивного клубу «Захист» Володимир Суржик.
Спортсмен з Олександрії виборов бронзову медаль. Тренером Володимира Суржика виступив Олексій Кравченко.


