Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Володимир Суржик / фото Олександрійська міська рада

Кікбоксер з Олександрії виборов «бронзу» на Кубку світу

Спортсмен з Кіровоградської області став бронзовим призером Кубку світу з кікбоксингу WAKO.

Про це повідомили на сторінці Олександрійської міської ради, передають новини Кіровоградщини.

Кубок світу з кікбоксингу проходив в Узбекистані з 24 по 29 вересня. У змаганнях взяли участь спортсмени з 39 різних країн світу. Кіровоградську область на Кубку світу представив вихованець патріотично-спортивного клубу «Захист» Володимир Суржик.

Спортсмен з Олександрії виборов бронзову медаль. Тренером Володимира Суржика виступив Олексій Кравченко.

Новини партнерів