Десять нових шкільних автобусів відправили в Луганську область. Вони прокладуть коридори для цивільної гуманітарної допомоги з окупованих територій.
Про це заявив голова ОВА Андрій Райкович.
“У мене хороша новина для луганчан. За сприяння Кіровоградської обласної військової адміністрації на Луганщину відправлено 10 нових автобусів. Вони працюватимуть у гуманітарних коридорах. Це означає, що жителі області, особливо літні люди, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю своєчасно забезпечуються продуктовими наборами, медикаментами та засобами гігієни. Ці машини також використовуються для евакуації людей із зони конфлікту”.
За останню добу на Кіровоградщину прибула велика кількість переселенців, переважно з Донецької, Запорізької, Харківської та Луганської областей. Майже всі вони залишилися з нами.


