Військові з двох громад віддали свої життя за незалежність України.
Сьогодні, 23 вересня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, які захищали Україну від російської навали.
Про це повідомляють новини Кіровоградщини.
В кропивницькій міськраді повідомили про смерть Віталія Гузя. Чоловік помер від отриманих на фронті поранень.
Також сумна новина надійшла з Благовіщенської громади. Тут повідомили про загибель захисника Василя Полового.
Чоловік народився у селі Колодисте Черкаської області у 1977 році, навчався у місцевій школі. Потім отримав фах маляра-штукатура у Благовіщенському ПТУ. Пізніше працював на місцевих сільськогосподарських підприємствах.
Василь Половий з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. За його плечима бої на Донеччині і на Херсонщині. Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.


