У Кропивницькому прийняли рішення ліквідувати «Кіровоградводоканал».
Про це повідомили на 29 засіданні Кропивницької міської ради, передають новини Кіровоградщини.
Комунальне підприємство «Кіровоградводоканал», яке припинило діяльність ще у 2006 році, наразі не здійснює господарських операцій і не має залишків коштів чи матеріальних цінностей. Підприємство не бере участі в реорганізації водопровідно-каналізаційних структур області, а його юридична адреса вказана за місцем розташування підрозділу ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
Рішення про ліквідацію підприємства підтримали 27 із 32 депутатів міської ради Кропивницького.


