Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Ліквідація / фото ipress

«Кіровоградводоканал» у Кропивницькому більше не буде існувати

У Кропивницькому прийняли рішення ліквідувати «Кіровоградводоканал».

Про це повідомили на 29 засіданні Кропивницької міської ради, передають новини Кіровоградщини.

Комунальне підприємство «Кіровоградводоканал», яке припинило діяльність ще у 2006 році, наразі не здійснює господарських операцій і не має залишків коштів чи матеріальних цінностей. Підприємство не бере участі в реорганізації водопровідно-каналізаційних структур області, а його юридична адреса вказана за місцем розташування підрозділу ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Рішення про ліквідацію підприємства підтримали 27 із 32 депутатів міської ради Кропивницького.

Новини партнерів