Press "Enter" to skip to content

Коли день зимового сонцестояння у 2022 році: обряд на виконання бажання

Щороку українці, та й решта жителів планети, відзначають день зимового сонцестояння. Розповідаємо, які звичаї з ним пов’язані, а також як і коли ми відзначатимемо його у 2022 році.

Людина завжди залежить від природи. Навіть сьогодні, у добу високих технологій, природа залишається головною в її тандемі з людством. З давніх-давен люди підлаштовували своє життя під зміну сезонів і погодні явища: спостерігали за ними, виявляли закономірності, створювали прикмети. І, звісно, ​​визначали важливі дати. День, коли Сонце посідає найнижчу точку щодо земного горизонту, назвали днем ​​зимового сонцестояння.

Якого числа буде день зимового сонцестояння у 2022 році

Вчені-астрологи вважали, що день зимового сонцестояння у 2022 році настане у середу, 21 грудня о 21:48:10. Тобто ніч з 20 по 21 грудня буде найдовшою на рік, а день, відповідно, найкоротшим.

Яким був день зимового сонцестояння раніше

Цей день завжди був дуже важливим для наших пращурів. Люди вірили, що з його приходом на світ виходять злі духи, які не проти підживитися живою енергією. Щоб злякати нечисту силу, люди розвішували по всьому будинку ялинові гілки — вважалося, що запах хвої відлякає небажаних гостей. Ще один ритуал був пов’язаний із вулицею. Після настання темряви на центральній площі розпалювали велике ритуальне багаття, асоціюючи його з народженням нового Сонця. Його сили алегорично підтримувалися полум’ям вогнище.

Також у день зимового сонцестояння святкували Коляду. Старослов’янською так звали Бога нового Сонця. Колядки проходили весело та з розмахом — люди водили хороводи, співали пісні, танцювали народні танці, пили медовуху та пекли калачі. Вважалося, що чим веселіше пройде свято, тим яскравіше Бог нового Сонця висвітлить його шанувальників і тим легшим буде їхнє життя.

Обряди на день зимового сонцестояння

Наші пращури вважали, що день зимового сонцестояння таїть у собі особливу магію, яку потрібно використовувати в благих цілях. Тому влаштовували спеціальні ритуальні обряди. Повторити їх можете ви.

Насіння бажання

Якщо принести в будинок насіння будь-якої рослини, покласти його на змочену водою ганчірочку і вимовити слова старовинної змови, ваше бажання може справдитися. Ритуальні слова звучать так: «Насіння та по насіння, мені та по правді, маю намір (що ви маєте намір зробити наступного року), та так щоб намір мій здійснився, проріс, корінням міцно в землю вп’ялося. Так само буде так само си, і тако бути. Амінь». Не забудьте після сходів пересадити їх у горщик і поливати щодня протягом тижня. Навесні потрібно пересадити рослину під будь-яке пишне дерево і чекати. Наші пращури стверджували, що через місяць бажання вже збувається.

Цілюща ванна

Наберіть повну ванну води, запаліть свічки та вимкніть верхнє світло. Розслабтеся, насолоджуючись теплою водою, і закрийте очі. Уявіть усі свої негативні події у фізичному сенсі. Стисніть їх подумки сильно в кулаки і викиньте. Через деякий час ви повинні відчути, як піде тіло тепло, а на душі стане яскравіше і легше. Після цього ритуалу можна спустити воду, а в процесі лежати і уявляти, що разом із водою з вашого життя витікає все погане.

Обряд на виконання бажання

Запишіть на чистому папері своє найзаповітніше бажання, згорніть лист у трубочку. Далі запаліть свічку та підпаліть листок з одного кінця. Поки він горітиме, вимовляйте слова:

«Мовчазне, і в тому заповітне, те, що в таємному куточку — що в моїй душі, все то в вогні — все те полум’я поглине, все, що піде в космос, все, то до вищих сил дійде. А від них назад прийде — та сповнене, та таке, що прийде задоволення. Та таке невдоволення вже піде. Хай іде — виповниться, збудеться, та силам не забудеться». Попіл, що залишився, зберіть і розвійте на вулиці при сильному вітрі. Після цього бажання має здійснитися.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі