Press "Enter" to skip to content

Кропивницька лікарня швидкої допомоги віддасть 7 мільйонів за МРТ і КТ

Журналісти розповіли, в чиїх кишенях осядуть гроші з бюджету.

Кропивницька лікарня швидкої допомоги уклала договір з приватною клінікою на проведення комп’ютерної томографії . Сума контракту за результатами відкритих торгів склала майже 7 мільйонів гривень.

Про це повідомляють Наші гроші, пишуть новини Кіровоградщини.

Як стало відомо, лікарня швидкої допомоги уклала договір з компанією «МРТ Еліт» з приводу надання послуг діагностичної візуалізації. Сума контракту склала 6,8 мільйонів гривень.

За умовами договору фірма має надавати наступні послуги:

  • спіральна комп’ютерно-томографічна ангіографія голови та/або шиї з внутрішньовенним контрастуванням (1500 послуг) – вартість 1 послуги 2200 гривень;
  • спіральна комп’ютерна-томографія головного мозку без контрастування (1500 послуг) – 1000 гривень;
  • магнітно-резонансна ангіографія голови або шиї (500 послуг) – 1200 гривень;
  • магнітно-резонансна томографія головного мозку без контрастування (500 послуг) – 1000 гривень;
  • ультразвукове дослідження з проведенням доплеграфії (судин голови та шиї) (1500 послуг) – 600 гривень.

Цікаво, що «МРТ Еліт» підконтрольна колишньому депутату від БПП і нинішньому депутату міськради Костянтину Яринічу. Засновниками цієї фірми є Вячеслав Повх (25% корпоративних прав), Наталія Кузнецова (25%прав) та Ніна Коваленко (50%), яка працювала бухгалтеркою у стоматклініці «Медіна», що належить дружині Костянтина Яриніча Наталі.

Фірма зареєстрована за адресою вул. Ялтинська, 1, де розташований онкодиспансер. Крім того, за цією ж адресою ТОВ, «Еталонлаб», яка частково належить Вячеславу Повху.

Також відомо, що «МРТ Еліт» виграє тендери з 2020 року, а серед замовників такі комунальні і регіональні заклади, як: центральна міська лікарня, обласний госпіталь та онкодиспансер. На даний час компанія отримала контракти на загальну суму 16 мільйонів гривень.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі