Press "Enter" to skip to content

Кропивницька міськрада залучить переселенців до громадських робіт

Частина ВПО знайшли роботу самостійно, а підприємці подали заяви на компенсації

Кропивницька міська рада провела нараду, на якій обговорювалося питання працевлаштування вимушених переселенців. Також обговорили можливість залучати цих людей до громадських робіт. 

Про це йде мова на сайті міськради повідомляють новини Кіровоградщини.

Начальник відділу праці департаменту з питань економічного розвитку міської ради Микола Рибак розповів, що на обліку у Службі зайнятості перебувають 1707 людей. майже всі отримують соціальну допомогу по безробіттю. В службі зайнятості зареєстровано 240 актуальних вакансій. 194 особи працевлаштовані за період з початку повномасштабного вторгнення. Більшість ВПО працевлаштовані заклади охорони здоров’я, харчової промисловості, торгівлі, освіти, житлово-комунального господарства.

Також стало відомо, що вимушені переселенці працевлаштовуються самостійно. Більше 70 підприємців подали заявки на отримання компенсацій за працевлаштування переселенців. Таким чином працевлаштовані вже 166 ВПО. Загальна сума компенсацій склала 1,95 мільйони гривень. 

На нараді було прийнято рішення працевлаштовувати переселенців згідно потреб ринку, та залучати цих людей до громадських робіт.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі