З початку масштабного вторгнення відправили на фронт 3 тони своєї смачної продукції
У Кропивницькому навчально-реабілітаційному центрі його співробітники і волонтери за сумісництвом ліплять вареники для українських захисників.
Про це передає Суспільне, повідомляють новини Кіровоградщини.
Жінки збираються двічі на тиждень. За кожен день роботи вони виробляють до 100 кілограм вареників з картоплею і капустою. Над цими стравами працюють 50 жінок.
З початку масштабного вторгнення Росії жінки встигли виготовити 3 тони вареників, які вони відправили у Київську, Харкiвську, Луганську, Донецьку та Миколаївську областi, де ведуться бойові дії. За словами волонтерок, їм зараз не вистачає цибулі, овочів, олії, щоб приготувати вареники і пиріжки.
Вареники відправляють вже відвареними. Їх змащують маслом, заморожують і відправляють туди, де вони потрібні.


