Press "Enter" to skip to content

Кривавий Місяць: як повний місяць у листопаді 2022 року позначиться на долі кожного знаку зодіаку

Чого чекати від передостанньої повні року всім представникам гороскопу.

Вважається, що Кривавий Місяць, який настане 8 листопада о 13.03 за київським часом, матиме більше негативного впливу. Вона пробудить лише негативні риси людей. Внаслідок цього збільшиться кількість конфліктів, підвищиться аварійність на дорозі, а особливо чутливі знаки зодіаку можуть відчувати занепад сил. Багатьом видасться, що вони стали жертвою енергетичного вампіра.

Це Повня може стати корисною тільки для тих людей, чия професія пов’язана з творчістю. Письменники, поети, танцюристи, художники, дизайнери, журналісти та блогери, навпаки, отримають заряд енергії. Вони з успіхом можуть завершити проект і, не зволікаючи жодної хвилини, приступлять до нового. Результат перевершить усі очікування, а винагорода буде щедрою. Але й інші люди, якщо креативно підійдуть до вирішення питань, можуть розраховувати на швидке їх вирішення.

Щодо бажань, то Кривавий Місяць — не найкращий момент для їхнього загадування чи обговорення. 90% успіху залежить тільки від вашого старання, тому безглуздо просити Всесвіт допомогти вам. Залишіть цей задум до кінця грудня, саме під Новий рік у більшості представників гороскопу збудуться всі мрії. Отже, поговоримо докладніше про кожен знак зодіаку: які сюрпризи приготував Повний місяць людям?

Овен

Люди цього знака будуть зайняті лише собою. Загалом це правильно, адже в Повний місяць може розігратися ситуація, яка зачепить їхню репутацію. Намагайтеся не давати марних обіцянок та тримайте під контролем свої емоції.

Телець

Повня буде емоційно важким часом для Тельців. Крім звичайних сварок із колегами та друзями, може виникнути непорозуміння з начальством. Найгірший розвиток подій – це звільнення. Реалізацію нових проектів краще відкладіть на період після 14 листопада.

Близнюки

8 листопада люди цього знака можуть відчувати пригніченість та різке погіршення настрою: від поганого до катастрофічного. Порада проста: просто перечекати негативний аспект і присвятити час духовним практикам. А ось 9 та 10 листопада подумайте над тим, яким способом можна збільшити ваші доходи.

Рак

Мовчазність і потай Рака може виводити з себе їх оточення. Тому представникам цього знака також рекомендується обмежити зустрічі та спілкування. Але відпочивати не варто. Зараз починається один із найпродуктивніших періодів 2022 року.

Лев

А ось Львів Повний місяць змусить замислитися. Доведеться вирішувати, що для вас важливіше: експерименти у творчості та роботі чи стабільність? Все ж таки радимо Левам згадати, що синиця в руках завжди дорожча від журавля, що відлітає в небо. Ще є ризик нервового зриву 8 листопада, тому є сенс попередити родичів заздалегідь.

Діва

Представники цього символу можуть відчувати втому. Повний місяць рекомендується влаштувати невеликий перепочинок від справ. Якщо Діви не зможуть уникнути роботи, то виконуйте її спокійно і не вплутуйте в суперечки, сьогодні перемога буде не на вашому боці. Також Діви можуть стати жертвою маніпуляторів.

Терези

Терезам потрібно поспішити, але рухатися до наміченої мети краще якомога повільніше. 8 листопада – час протиріч, а головне завдання представників цього знаку – знайти золоту середину. Не виключені дрібні проблеми фінансового характеру, а якщо дасте у борг, то можете назавжди розпрощатися зі своїми грошима.

Скорпіон

Після 14 листопада Скорпіони відчують піднесення сил та посилення мотивації. Але до цього часу, а особливо в Повний місяць, краще не висовуватися з-під ковдри. Якщо є така можливість, уникайте спілкування та влаштуйте собі відпустку. А ось в особистому житті Повня зіграла в позитивний бік. Пристрасть та романтика не покинуть Скорпіона 8, 9 та 10 листопада.

Стрілець

Найщасливіший знак зодіаку під час Повного Місяця — Стрілець. Саме представники цього сузір’я зможуть досягти всіх поставлених цілей. А на творчих Стрільців чекає загальне визнання. Приємні сюрпризи очікують вільних представників цього знака: частіше вибирайтеся з дому 8, 9 і 10 листопада, у вас є шанс зустріти ту саму людину.

Козеріг

Для Козерогов Повний місяць стане часом трансформації та відновлення від минулих помилок. Козерогам важливо розібратися у собі та усвідомити свої минулі промахи. 8 листопада буде своєрідною генеральною репетицією чогось грандіозного. Але врахуйте, що у роботі немає зайвих дрібниць, тому не варто бути надмірно самовпевненими.

Водолій

Водолій — ще один представник гороскопу, який перебуватиме в центрі загальної уваги під час Повного місяця. Але якщо в особистому житті це більше плюс, то у професійній сфері така активність у ваш бік не закінчиться нічим добрим. Разом з увагою підвищиться і відповідальність, ви можете піддатися необґрунтованій критиці, яка надовго виб’є вас із робочої колії.

Риби

Повний місяць підштовхне деяких Риб вступати в суперечки, але в результаті їм не вийти переможцем. Взагалі людям цього знака захочеться отримати бажане хитрістю чи обманом — це не найкраща витівка у такий неспокійний час. Вже після 14 листопада ваш обман розкриється і тоді доведеться відповідати за вчинки.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі