Press "Enter" to skip to content

Любовний гороскоп на липень 2022 року

У липні ті, хто поки що в активному пошуку, будуть дуже обережні у спілкуванні з представниками протилежної статі, а тому стануть ретельно перевіряти досьє індивідів, що сподобалися, і ретельно допитувати їх на побаченнях, завуальованих під ділові зустрічі, що, втім, не завадить тесту. партнерів за допомогою сексу.

Ті ж, хто вже знайшов другу половинку, з 1 по 17 липня зроблять усе, щоб урізноманітнити стосунки та привнести в них свіжий струмінь, а після 17-го числа багато пар почнуть втілювати в реальність якісь спільні довгострокові плани, покликані зміцнити і сам союз, та його матеріальну основу.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні та шукаючі

Овни, ви в липні можете зустріти того, хто раніше взагалі ніяк би вас не зацікавив, а зараз, після зміни певних пріоритетів, не просто приверне вашу увагу, а й викличе дуже інтенсивні любовні почуття. І хоча ви навряд чи зможете швидко зачарувати цю людину, в якийсь момент вам з нею, швидше за все, все ж таки вдасться побудувати довгостроковий союз. Але будьте готові до численних перевірок.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня ваші з нею взаємини якимось чином зміняться: у деяких сферах та питаннях стане більше легкості, а в чомусь вам доведеться брати на себе додаткову відповідальність. Після 17-го числа не виключені конфлікти через прагнення партнера втручатися в ті ваші справи, які, як вам здається, його абсолютно не стосуються і не мають стосунку до вашого з ним союзу.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні та шукаючі

Тельці, поряд з вами в липні може з’явитися той, хто призначений для вас самою долею. Велика ймовірність, що ви зустрінете людину, з якою здебільшого збігаються ваші ключові довгострокові бажання, пріоритети, ставлення до сімейного життя та дітей, і це стане чудовою основою для тривалих і здебільшого щасливих стосунків. І до речі, не виключено, що ви завдяки їм знайдете ще щось дуже важливе.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня можливі суперечки через її чи вашу рідню та через розбіжності в думках щодо якихось поїздок (відпустки, візитів до близьких тощо). Після 17-го числа вам з партнером доведеться розпочати новий етап відносин і прийняти кілька спільних важливих рішень; ймовірно і доленосна подія, яка на довгі роки згуртує вас із цією людиною.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні та шукаючі

Близнюки, у вас у липні можуть з’явитися серйозні наміри щодо того, кого до цього ви сприймали надто поверхово і легковажно. Не виключено, що хтось із давніх шанувальників/шанувальниць або просто друзів раптом стане вам найближчою людиною: прокинуться амурні почуття, вам захочеться пов’язати з ним життя, зіграти весілля. Все можливо, якщо, звичайно, порив розсудливим не зникне так само несподівано, як і виник.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня якась цікава подія дасть новий напрямок звичним відносинам, додасть і пристрасті сексу, і глибини розмов; до того ж, вам належить закрити питання, яке раніше часто ставало приводом для конфліктів. А ось після 17-го числа доведеться доводити партнеру докладність і довгостроковість якихось ваших намірів, а також у чомусь поступатися чи шукати компромісу.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні та шукаючі

Раки, ви в липні можете зустріти того, хто покохає вас усією душею, для кого ви станете найголовнішою людиною у світі. Велика ймовірність, що цьому значною мірою сприятиме зміна вами пріоритетів, позбавлення якоїсь очевидної звички або трансформація вашого зовнішнього вигляду. Зірки обіцяють вам нехай і не дуже прості, але цілком щасливі та довгі стосунки, які багато дадуть вам не лише в амурній сфері.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня з’явиться потреба чимось її дивувати, ви навмисно уникатимете гострих кутів у відносинах і розмовах, виконайте якесь бажання партнера; правда, без ревнощів все ж таки не обійдеться. Після 17-го числа вам доведеться вивести ваш союз на зовсім інший якісний рівень і ініціювати щось таке, що вам подарує величезне щастя.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні та шукаючі

Леви, ви у липні можете почати стосунки з кимось дуже непростим, закритим, зі складним та не завжди приємним характером. Можливо, щось настільки привабить вас у цій людині, що ви будете готові миритися з усіма його перегинами та закидонами, сприйматимете їх не як недоліки, а як милі примхи. Союз має всі шанси продовжитись досить довго, якщо, звичайно, вам не набридне підлаштовуватися та прощати.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то з 1 по 17 липня буде багато спільних відкриттів та цікавих подій, ви легко домовитеся про щось важливе та пов’язане з спільним майбутнім. Після 17-го числа не виключені суперечки і навіть сварки через фінансові питання, а якщо ви з партнером живете під одним дахом, то приводом для конфлікту можуть стати й якісь побутові проблеми; втім, ви знайдете спосіб не нести негатив до спальні.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні та шукаючі

Діви, ви в липні можете зблизитись з тим, з ким згодом створите міцний амурний або навіть сімейний союз. Велика ймовірність, що ви вже знаєте цю людину і, що важливо, по-справжньому довіряєте їй, а якась подія допоможе повернути дружнє, добросусідське чи ділове спілкування в приватне та дещо інтимне русло. Правда, будьте готові до того, що вам аж ніяк не відразу відкриють всю підноготну.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня не виключені конфлікти та суперечки, ви з коханою людиною навряд чи часто сходитиметеся в думках, якісь події та заходи викличуть у кожного з вас свій і, швидше за все, протилежний відгук. Проте після 17-го числа очікується щось таке, що зробить вашу пару по-справжньому міцною, допоможе посилити і поглибити почуття, зміцнити спільну матеріальну базу.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні та шукаючі

Терези, ви в липні можете стати об’єктом не дуже здорової прихильності і навіть нав’язливої ​​уваги. Можливо, на якомусь заході на вас западе людина, яка просто не вміє зачаровувати та грамотно будувати стосунки, а тому вибере тактику сталкінгу. Навряд чи ви відповісте йому взаємністю, хоч і таке не виключено, особливо якщо в якийсь момент шанувальник викличе у вас гострий напад жалості.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня у відносинах буде багато нового та цікавого, ви чогось у неї навчитеся, завдяки цьому союзу впораєтеся з якимись особистісними, робочими чи побутовими складнощами. Після ж 17-го числа є можливість психологічного пресингу з боку партнера: вас можуть спробувати змусити робити те, що вам небажано, або спробувати змусити прийняти рішення, до якого ви не готові.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні та шукаючі

Скорпіони, ви в липні, можливо, зблизьтеся з тим, хто в чомусь дуже схожий на вас, хто добре вас розуміє і може підтримати розмови, які з іншими людьми з якихось причин вести не виходить. Роман і навіть шлюб з цією людиною цілком ймовірний (готуйте обручки!), проте будьте готові до того, що на перших кількох етапах відносин між вами часто вставатимуть або гроші, або його або ваші родичі.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то з 1 по 17 липня ви позбавитеся якихось розбіжностей, щось обидва собі вирішите, в чомусь полегшіть один одному якісь завдання. Це дозволить після 17 числа зробити щось таке, що ляже в основу найближчого і навіть довгострокового спільного майбутнього, проте реалізація задуманого вимагатиме великих матеріальних вкладень і витрат, ніж планувалося.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні та шукаючі

Стрільці, ви в липні можете домогтися довіри того, кого давно знаєте, але хто з якихось причин тримався з вами насторожі, дотримувався дистанції, мало що вам про себе розповідав. Можливо, якийсь ваш дуже показовий вчинок доведе цій людині, що ви краще, ніж вона про вас думала, і з цього моменту почнеться ваша спільна історія – спочатку дружби та відвертих розмов, а потім і кохання.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня не виключені досить бурхливі конфлікти, які навіть можуть вийти за межі приватності та стати надбанням тих людей, від яких вам хотілося б приховати домашні негаразди та сварки. Після ж 17-го числа стане легше, особливо якщо ви знайдете в собі сили визнати свою неправоту там, де справді неправі, і вибачитися; очікуються та якісь знакові для вашої пари події.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні та шукаючі

Козероги, у липні ви можете закохатися. Однак не факт, що почуття виявляться взаємними. І хоча шанс бути з цією людиною у вас, швидше за все, в якийсь момент з’явиться, вона буде заснована не на любові у відповідь, а на матеріальній вигоді: вас приймуть, якщо ви зможете запропонувати щось таке, що їй необхідно (чи гроші, соціальне чи кар’єрне становище, розтягнуту за часом послугу тощо). Чи підете ви на це, велике питання.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня вам разом доведеться вирішити чимало спірних питань і перестати ламати списи через ситуації, на які ні ви, ні обранець/обранка вплинути не в змозі. Після ж 17-го числа багато залежатиме від того, наскільки ви емоційно занурені в життя партнера, чи відчуваєте ви його, чи вмієте вчасно розпізнати його настрій, підтримати, якщо він цього чекає, або дати спокій, якщо йому потрібно побути на самоті .

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні та шукаючі

Водолії, ви в липні можете починати стосунки з кимось зі старих друзів. Велика ймовірність, що вам раптом здасться, що ви відчуваєте до якогось друга протилежної статі не лише теплу товариську симпатію, а й амурні почуття, і це дасть вам підставу почати спокусу. Свого ви, швидше за все, досягнете, ось тільки не факт, що це принесе вам те, на що ви розраховуватимете: роман, можливо, виявиться складним і вимотуючим.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то протягом місяця вам доведеться пройти шлях від відстоювання якихось своїх прав і свобод до добровільного взяття на себе нових довгострокових зобов’язань, пов’язаних з коханою людиною, а також усвідомити, що якісь ваші добрі наміри, спрямовані на благополуччя партнера, насправді висловлюють егоїзм і потрібні в першу чергу вам, а не йому.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні та шукаючі

Риби, ви в липні можете зблизитися з тим, хто чудово вам підходить і цілком може дати вам відчуття безпеки, довірливості, щастя. Велика ймовірність, що ви вже знайомі з цією людиною, хоча, можливо, і заочно, а якась подія чи приватний захід дозволить вам обом краще дізнатися один одного, зміцнити контакт, почати вибудовувати спільне майбутнє.

Знайдені та кільцеві

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то з 1 по 17 липня не виключені досить бурхливі конфлікти, які особисто для вас стануть приводом для образ та відчуження; втім, швидше за все, якісь зовнішні фактори допоможуть вам зрозуміти, що краще виявити терпіння та розуміння, щоб не нашкодити майбутньому вашого союзу. Після ж 17-го числа відносини зміцняться, чому значною мірою сприяють довірчі розмови та деякі матеріальні стимули.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі