Press "Enter" to skip to content

Mamma Italiana Pizza: справжні італійські смаки у культурному центрі України

Немає людини, яка б не любила страви своєї країни. І у Львові багато закладів аутентичної кухні. Але у українців є ще одна гарна риса – ми полюбляємо смакувати кращими стравами інших народів, та розсувати кордони смаків. Саме тому мережа Mamma Italiana здобула увагу багатьох відвідувачів культурного центру України, та мешканців міста Львів.

Pizza працює у багатьох районах. А для тих, хто полюбляє дочекатися на смакоту вдома, можна зробити замовлення онлайн. Достатньо перейти за посиланням на сайт та обрати улюблену піцу. Буде приємно переконатися в тому, що в ній справді італійські смаки.

Щоб досягти рівня професійних піцейоло, кухарі Ma Italiana вчилися у найкращих, та перейняли:

  • техніку розкочування тіста;
  • рецептуру та секрети сортів борошна;
  • порядок розкладання начинки та її кількість тощо.

Щоб піца мала не тільки вигляд італійської страви, а й смак, кухарі готують з імпортних продуктів. Досягти справжніх смаків виходить за рахунок того, що борошно та помідори закуповуються в саме в Італії. Є ще великий перелік продуктів, які потрібні для піци, і всі вони закуповуються в країнах Європи. Наприклад, хамон везеться з Іспанії.

Що замовити на сайті Ma Pizza

Піцейоло, які працюють в мережі Ma Pizza, пройшли навчання у неаполітанських майстрів. Тому на цьому сайті можна замовити піцу саме зі смаками Неаполя. 

В меню представлені безліч варіантів. Кожна людина, навіть з життєвою філософією вегетаріанця, знайде для себе смачний варіант піци. Для зручного вибору меню сайту розділене по групах:

  • м’ясо;
  • овочі;
  • риба.

В мережі Mamma можна й доповнити своє замовлення іншими стравами. Достатньо обрати напої, салат чи десерт і отримати повноцінний обід чи вечерю.

Щоб страви приїжджали до замовників гарячими, піцерія має розгалужену мережу. У Львові піцейоло у неаполітанському стилі працюють за п’ятьма адресами. Тому є можливість відправити смакоту до клієнта від найближчої до нього піцерії та довезти її гарячою.   

Самим нетерплячим пропонується забрати свою страву самостійно. До того ж взяти за таке рішення знижку до -20 %.

Хоч усі продукти в Mamma Italiana імпортні, піца коштує недорого. Особливо якщо скористатися акційними пропозиціями в різни дні тижня. Якщо замовити піцу 2+1 чи 3+1, то вийде з’їсти «+1» взагалі безкоштовно. А якщо слідкувати за іншим пропозиціями, то вийде отримати ще безліч смачних бонусів.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі