В КОВА пояснили, що вже зробили і чому зима буде ще складнішою за попередню
Мешканців Кіровоградщини попередили про складну ситуацію, яка може скластись вже цієї зими. Складнощів очікують під час опалювального сезону через значні пошкодження енергосистеми. В КОВА заявили, що прийдешня зима може бути важчою ніж минула, коли ворог наносив удари по енергосистемі.
Про це повідомили в КОВА, пишуть новини Кіровоградщини.
Голова правління ПрАТ “Кіровоградобленерго” Володимир Чернявський розповів, що минулий опалювальний сезон Україна входила з 100%-ю готовністю об’єктів теплоенергетики. Навесні вже були значні пошкодження.
Чернявський розповів, що на ремонти на підприємстві передбачені 80 мільйонів гривень. На даний час вже витрачені 30 мільйонів гривень. Відновлення деяких енергетичних об’єктів може зайняти до 9 місяців.
Заступник голови Кіровоградської ОВА Павло Конопко відзначив, що відновлення енергетичної системи в області тривають, але новий опалювальний сезон розпочнеться зі значними обмеженнями. Конопко розповів, що зараз здійснюються заходи, які дозволять захистити об’єкти критичної інфраструктури від ударів ворога.
Вже встановлене обладнання, яке дозволить постачати воду протягом 72 годин споживачам за умови довготривалого відключення електроенергії.
Крім того, Чернявський відзначив, що складнощі очікують в сфері електропостачання не тільки через удари з повітря, але і через підрив Каховської ГЕС, який спричинив порушення в роботі всіх ГЕС, розташованих на Дніпрі. Тому він закликав людей готуватись до складної зими і придбати генератори, павербанки, ліхтарики і інші пристрої автономного життєзабезпечення.


