Press "Enter" to skip to content

Мешканців Кіровоградщини закликали не вірити у фейкі з приводу якості води

«Дніпро-Кіровоград» створив в соцмережах сторінки з актуальними даними

Мешканців Кіровоградської області просять не вірити у фейкі, в яких розповсюджується неправдива інформація про стан води в області або інша. Людей закликають перевіряти всю інформацію і довіряти тільки офіційним джерелам.

Про це повідомили у ОКВП «Дніпро-Кіровоград», пишуть новини Кіровоградщини.

За словами очільника підприємства Олександра пісного, у соцмережах з’явилось багато неправдивої інформації про стан і якість води в Кропивницькому і області. Він зазначив, що підприємство водопостачання є критично важливим об’єктом, тому ворог може використовувати будь-яку ситуацію для розповсюдження панічних настроїв, створення інформаційних диверсій.

«Надзвичайно важливо в час війни дотримуватися інформаційної гігієни. Тема води – дуже чутлива і ворог це розуміє. Маємо бути завжди на сторожі, щоб не поширювати паніку. Адже паніка – це один із важелів маніпуляцій. Тому прошу всіх бути суперуважними до тієї інформації, яку вам навяязують і яку ви можете поширювати», – наголосив Олександр Пісний.

Також в Телеграм створено канал, у Facebook є сторінка підприємства, на яких можна знайти актуальну і правдиву інформацію, а також передати інформацію про аварії чи інші проблеми.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі