Press "Enter" to skip to content

Мільйон на медицину: Райкович розповів про витрати бюджету

Гроші направили на закупівлі для медичних закладів області

На Кіровоградщині виділили 1 мільйон гривень на потреби медичної сфери. Зокрема частина грошей буде скерована на купівлю апаратів штучної вентиляції легень. Також будуть закуплені компресори кисневих станцій. Все обладнання встановлять в лікарнях обласного центру і області.

Про це розповів голова ОВА Андрій Райкович під час брифінгу, пишуть новини Кіровоградщини.

Він розповів про ситуацію в медичній сфері і зазначив, що область виділили з бюджету 1 мільйон гривень на закупівлю медичного обладнання. Райкович звернув увагу, що провідні лікарні області отримали в якості міжнародної допомоги 30 систем з генераторами високо потокового кисню.

В лікарні області і Кропивницького влаштовано на роботу лікарів, які вимушено залишили зону бойових дій на сході і півдні країни.

«Коли Кіровоградщину відвідував Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, ми зуміли не просто захистити, а переконати його команду стосовно нами запропонованого оптимального варіанту розвитку мережі лікувальних закладів на території області. Вдосконалювати і покращувати є що. І це також завдання громад», – додав Андрій Райкович.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі