Press "Enter" to skip to content

Місячний календар на липень 2022 року

Наш місячний календар на липень 2022 надасть невеликі рекомендації на кожен день другого місяця літа.

Перша декада липня

1 липня, п’ятниця, 3-й місячний день з 5:30, Місяць у Леві з 3:41

День хороший для будь-яких творчих проявів, для початку креативних проектів у професійній сфері, для презентації себе важливим для вашої кар’єри або просто в чомусь для вас значущим людям. Можна влаштувати шопінг та придбати авторські, ексклюзивні речі, статусні прикраси. І не забувайте регулярно знаходити приводи для гордості собою та хвалити себе.

2 липня, субота, 4-й місячний день з 6:45, Місяць у Леві

Сьогодні важливо виявляти шляхетність по відношенню до близьких, робити для коханих людей все, що у ваших силах. Добре підуть справи, що вимагають організаторських здібностей, нестандартного підходу, креативного мислення. Вдалою буде покупка оригінальних ювелірних виробів та подарунків тим, кого ви по-справжньому хочете порадувати.

3 липня, неділя, 5-й місячний день з 8:03, Місяць у Діві з 15:32

До 15:32 дозвольте собі релакс, який особисто у вас найбільш ефективно знімає напругу та відновлює сили (зрозуміло, в межах розумного, без фанатизму та шкоди організму). Після 15:32 варто зайнятися справами, спрямованими на наведення порядку – у паперах, рахунках, навколишньому просторі, голові та думках.

4 липня, понеділок, 6-й місячний день з 9:21, Місяць у Діві

День сприятливий для пошуку та усунення помилок у поточних проектах, для внесення коректив, для критичного аналізу діяльності, доходів та витрат. Але при цьому варто зосередитись саме на собі, на своїх промахах та на вдосконаленні себе, а не на критиці оточуючих та на спробах притягнути їх до ідеалу. Хороший результат надасть робота на ділову репутацію.

5 липня, вівторок, 7-й місячний день з 10:39, Місяць у Діві

Сьогодні не варто нічого змінювати у своєму діловому образі, трансформувати те, що звичне для начальства та колег: новий зовнішній вигляд змінить і ставлення до вашої особистості, і не факт, що на краще. Крім того, небажано прикрашати свої заслуги – перевірять, і якщо реальність не збігається з вашими розповідями, постраждає ваша ділова репутація.

6 липня, середа, 8-й місячний день з 11:59, Місяць у Терезах з 1:26

Сьогодні бажано почати ранок із чогось смачного та з позитивних новин, кумедних картинок, обміну приємностями з важливими для вас людьми, але не спізнюйтеся туди, де на вас чекають. Після 11:59 настане відмінний момент для налагодження нових зв’язків та відродження старих, проте пам’ятайте, що не варто чекати негайної віддачі – дозвольте людям звикнути до думки, що ви їм приємні та (або) корисні.

7 липня, четвер, 9-й місячний день з 13:21, 1-а чверть, Місяць у Терезах

Складний день. Імовірні рефлексії, марні хвилювання, сумніви вже прийнятих рішеннях; шукайте докази, які підтвердять, що ви йдете у правильному напрямку. Крім того, після 13:21 не варто виявляти надмірну довірливість, гостро реагувати на будь-що, відвертатися з малознайомими людьми і з тими, хто одного разу вас у чомусь підвів або якось вами скористався.

8 липня, п’ятниця, 10-й місячний день з 14:48, Місяць у Скорпіоні з 8:16

До 14:48 варто адекватно оцінювати інтерес до вас з боку оточуючих, утриматися від укладання спонтанних угод, хоч би якими вигідними вони вам здавалися, уникати вчинків та розмов, які потенційно можна буде використовувати проти вас. Після 14:48 очікується сплеск сексуальної енергії, тож добре піде спілкування з амурним партнером; сприятливий цей час і для занять тим, що передбачає таємницю, взаємодію з невідомим, пошук чого б там не було.

9 липня, субота, 11-й місячний день з 16:20, Місяць у Скорпіоні

День загалом вдалий для занять, що передбачають самопізнання, виправданий ризик, вихід за звичні рамки. До того ж отриманий до 16:20 виплеск адреналіну позбавить негативної енергії та звільнить чимось блоковану позитивну, а після 16:20 настане чудовий момент для тих вчинків, зважитися на які раніше вам не дозволяли хибні авторитети.

10 липня, неділя, 12-й місячний день з 17:58, Місяць у Стрільці з 11:35

До 11:35 варто рішуче розібратися з тим, що обтяжує та заважає (це можуть бути як якісь нелюбі побутові справи, так і колись нав’язані вам зобов’язання чи стосунки). З 11:35 до 17:58 – чудовий момент для занять спортом, для початку проектів, заснованих на єдності рівних один одному людей, для перегляду старих переконань. Після 17:58 спілкування з друзями та тваринами надовго зарядить силами та позитивом.

Друга декада липня

11 липня, понеділок, 13-й місячний день з 19:35, Місяць у Стрільці

День хороший для початку відряджень, для комерційних поїздок, для звернення до офіційних інстанцій, для придбання всього, що пов’язано з подорожами, домашніми тваринами, активними видами відпочинку, хобі, під які ви підвели певну філософію. При цьому після 19:35 варто утриматися від повторення розмов, які колись ставали джерелом конфліктів і негативних емоцій.

12 липня, вівторок, 14-й місячний день з 20:58, Місяць у Козерозі з 12:02

До 12:02 важливо уникати повторення старих помилок, і особливо не варто давати другий шанс тим, хто колись уже зрадив вашу довіру. З 12:02 до 20:58 значну роль відіграє ваша репутація у професійній сфері; гарний цей момент і для позбавлення від того, що перестало приносити зиск. Після 20:58 можна почати відмовляти собі в чомусь такому, що за сумнівного задоволення завдає шкоди організму, – у вас вистачить витримки звільнитися від непродуктивної пристрасті.

13 липня, середа, 15-й місячний день з 21:55, повний місяць, Місяць у Козерозі

День вдалий для справ, що вимагають завзятості, цілеспрямованості, виходу із зони комфорту. При цьому дуже важливо берегти свій авторитет (як професійний, так і батьківський), не робити помилок у діловій сфері, не налаштовувати проти себе тих, від кого залежить ваш добробут та (або) просування кар’єрними сходами.

14 липня, четвер, 16-й місячний день з 22:29, Місяць у Водолії з 11:14

До 11:14 не варто розпочинати нові проекти, робити будь-які, а особливо дорогі, придбання, ризикувати діловою репутацією та злити начальство; будьте суворі, пунктуальні, зібрані, стримані та дуже професійні. Після 11:14 до перерахованого вище бажано додати ще й дистанціювання від людей, які закликають до ігнорування загальноприйнятих правил і до чогось нелегітимного.

15 липня, п’ятниця, 17-й місячний день з 22:50, Місяць у Водолії

День геніальних осяянь та взаємонавчання з оточуючими; можливі відкриття, зроблені з урахуванням минулого досвіду, і як вашого власного. Добре підуть справи, в яких потрібні якісь специфічні знання, потрібен розрив шаблонів, важливе вміння мислити великомасштабними, космічними категоріями.

16 липня, субота, 18-й місячний день з 23:03, Місяць у Рибах з 11:19

До 11:19 не заважайте собі фантазувати: із мрій запросто народиться щось для вас корисне – з’являться оригінальні, але цілком життєздатні плани, вибудується комерційно вигідний проект, утворюється сюжет вашої нової книги (картини, пісні, комп’ютерної гри). Після 11:19 важливо утриматися від вживання алкоголю і взагалі всього, що змінює свідомість, а також уникати знаходження у нетверезих компаніях; будь-який інший релакс позитивно позначиться і організмі, і образі думок.

17 липня, неділя, 19-й місячний день з 23:13, Місяць у Рибах

Сьогодні важливо оцінювати оточуючих і те, що відбувається з двох позицій, ставити себе на місце інших, думати, як ви самі надійшли б у тій чи іншій ситуації, і головне – уникати поспішних висновків і не вішати ні на кого ярлики. Найкращим відпочинком стане те, що приносить подвійну користь, розслаблює тіло та душу, наприклад можна вибратися на пленер або спа.

18 липня, понеділок, 20-й місячний день з 23:22, Місяць у Овні з 14:19

Не варто розпочинати нові проекти, робити якісь придбання, комусь щось обіцяти та брати на себе незручні для вас зобов’язання. Крім того, до 14:19 уникайте всього, проти чого сильно заперечує ваша інтуїція (головне – не переплутати висловлювання вашого внутрішнього «я» з банальною лінню, фобіями та рефлексіями); і постарайтеся не мати хибних авторитетів. Після 14:19 рекомендується знизити розумове навантаження і не лізти в чужі справи.

19 липня, вівторок, 21-й місячний день з 23:30, Місяць у Овні

Відмінний день для початку персональних проектів та справ, у яких результат залежить лише від вас. Можна придбати комп’ютер та периферію, іграшки для себе та для дітей, мисливське та спортивне спорядження. Не ігноруйте те, що порушить ваш інтерес: трохи пізніше плоди цієї допитливості вам якось знадобляться, так що краще відразу задовольнити свою цікавість.

20 липня, середа, 22-й місячний день з 23:39, 4-а чверть, Місяць у Тельці з 21:24

День підвищеної збудливості. Не виключено невдоволення оточуючими через зволікання та невчасне прийняття важливих для вас рішень. Не варто розпочинати довгострокові проекти, особливо якщо саме сьогодні їх потрібно з кимось узгоджувати: досягти порозуміння буде вкрай непросто, а в деяких випадках взагалі неможливо.

Третя декада липня

21 липня, четвер, 23-й місячний день з 23:49, Місяць у Тельці

День хороший для початку будь-яких справ та проектів, що передбачають отримання комерційної вигоди, накопичення та примноження якихось ресурсів, посилення безпеки житла, вирішення проблем родичів та ділових партнерів. Успішною буде купівля речей тривалого користування. Можна розпочати ремонт. Відмінним релаксом стануть інтер’єрний живопис та прогулянка у парку, де є водоймище.

22 липня, п’ятниця, 23-й місячний день, Місяць у Тельці

Складний день. Не варто займатися фінансовими справами, вирішувати грошові питання, щось купувати (крім як за потребою), провокувати загострення хронічних захворювань. Настійно рекомендується уникати будь-яких суперечок і особливо сварок з родичами, начальством, компаньйонами і колегами, співробітниками. Початок будь-яких довгострокових приватних та професійних проектів теж краще перенести на сприятливіший момент.

23 липня, субота, 24-й місячний день з 0:02, Місяць у Близнюках з 8:12

Прекрасний день для отримання нових позитивних вражень та відчуттів, покупки смартфона, оригінальних легких вбрань та трендової біжутерії, придбання, встановлення та освоєння телефонних та комп’ютерних програм, що полегшують комунікативний процес або оптимізують творчий. Добре піде спілкування з тими, хто справді вас слухає.

24 липня, неділя, 25-й місячний день з 0:20, Місяць у Близнюках

Отримані сьогодні відомості згодом переплавляться у щось творче чи допоможуть вам налагодити стосунки з кимось із оточуючих. Варто активно робити компліменти оточуючим – приємне враження принесе вам щось хороше. Відмінним релаксом стане зайняття тим, результатом чого ви зможете похвалитися перед друзями або у соцмережах.

25 липня, понеділок, 26-й місячний день з 0:46, Місяць у Раку з 20:55

Сьогодні варто більше робити і менше говорити, не користуватися неперевіреною інформацією та не поширювати явні фейки, уникати непотрібних покупок та недоречної щедрості. При цьому якщо грошова скупість у цей день вітається, то душевна скупість неприпустима: будьте більш чуйними з тими, з ким тісно взаємодієте.

26 липня, вівторок, 27-й місячний день з 1:24, Місяць у Раку

Відмінний день для всього, що передбачає накопичення будь-яких ресурсів, формування бази під майбутні починання, облаштування навколишнього простору та налагодження відносин із близькими людьми. Добре піде те, що вимагає емоційної включеності, у тому числі й спрямований на отримання утилітарного результату творчий процес, наприклад, створення своїми руками подарунків або інтер’єрних прикрас.

27 липня, середа, 28-й місячний день з 2:15, Місяць у Раку

Сьогодні важливо зберігати внутрішній спокій, ігнорувати зовнішні подразники, шукати у всьому привід для позитиву. Добре підуть справи, якими ви можете займатися в автоматичному режимі, те, що не потребує якихось особливих зусиль та ретельного вникання. Відмінним релаксом стане спілкування з людьми, яким ви повністю довіряєте та читання улюблених книг.

28 липня, четвер, 29-й місячний день з 3:20, 1-й місячний день з 20:55, місяць, Місяць у Леві з 9:37

Складний день. Імовірні сплески агресії, істотно зросте уразливість, а тому вкрай важливо не третювати оточуючих, не зачіпати їх самолюбство і не тиснути на їхні болючі точки. Та й гостро реагувати на витівки будь-кого теж небажано, як і розпочинати нові проекти, у тому числі й творчі, затіяні заради власного задоволення.

29 липня, п’ятниця, 2-й місячний день з 4:34, Місяць у Леві

Прекрасний день для вияву щедрості по відношенню до інших людей, як близьких, так і малознайомих або зовсім сторонніх; все, що ви зробите для оточуючих, повернеться до вас чимось дуже добрим. Успішними будуть справи, у яких важливу роль відіграє взаємна особиста симпатія всіх учасників. Можна скористатися своєю чарівністю для вирішення поточних завдань.

30 липня, субота, 3-й місячний день з 5:51, Місяць у Діві з 21:12

Чудовий день для початку творчих та індивідуальних комерційних проектів, для самореклами, для будь-яких креативних проявів, для придбання ювелірних виробів, ексклюзивного одягу, авторських аксесуарів та взагалі всього штучного – того, чого більше ні в кого не буде.

31 липня, неділя, 4-й місячний день з 7:10, Місяць у Діві

День вдалий для наведення порядку в житло, для спокійних монотонних справ, для ґрунтовних розмов із родичами та для пошуку компромісів з питань, що стосуються всіх членів сім’ї. При цьому залиште свої претензії при собі – контраргументи вам навряд чи сподобаються, тому що близькі знайдуть, що вам пригадати, навіть якщо ви вважаєте себе бездоганною людиною.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі