Press "Enter" to skip to content

Місячний календар на жовтень 2022: фази Місяця, сприятливі та несприятливі дні

Зміна фаз Місяця впливає на самопочуття, емоційний стан та стосунки з людьми, руйнує чи активізує плани. Як скласти список справ на місяць з урахуванням місячних трансформацій, які дати врахувати? Відповіді є у місячному календарі жовтня та порадах астрологів Ананії Рой та Лізи Стардаст.

Основні фази Місяця у жовтні 2022 року

Астрологічне вплив транзиту Сонця, Венери, Сатурна, Плутона і Марса доповнить повний місяць в Овні та часткове сонячне затемнення в жовтні, яке збігатиметься з молодиком у Скорпіоні. Все це робить жовтень особливим, а від людей вимагає обережності, уваги та коригування планів за місячним календарем центрального місяця осені.

Коли зростаючий Місяць у жовтні 2022 року? Цей активний період поділено на кілька відрізків часу:

 • 1–2 жовтня.
 • 4-8 жовтня.
 • 26–31 жовтня.

Це найкращий час для реалізації всіх раніше задуманих планів та постановки нових цілей. Залишіть час для творчості, зустрічей з друзями та спільного проведення часу з сім’єю. Не купуйте техніку і не беріть у борг. За день до повні зробіть генеральне прибирання, позбавтеся зайвого.

Коли повний місяць у жовтні 2022 року? Воно відбудеться у неділю, 9 жовтня, у знаку Овна, на 14–15 місячний день, коли освітленість місячного диска становитиме 100%. На думку Ананії Рой, спеціаліста жіночого медичного коледжу Кумудіні (Бангладеш), повня загострює чутливість. Уникайте травм та перевтоми, тому що тіло особливо чутливе до енергії повного Місяця. Зберігайте сили, щоб легше пережити період спадного Місяця.

Коли спадний Місяць у жовтні 2022 року? Період спадання місячного диска на небі та пов’язаних з ним подій починається після молодика і має дві фази:

 • 10-16 жовтня.
 • 18–24 жовтня.

Цей період спокійний і гармонійний. Отримуйте плоди дій, виконаних раніше. Зміцнюйте авторитет на роботі та в сім’ї, підбивайте підсумки. Позбавляйтеся всього непотрібного, оздоровтеся.

Ритуали можна проводити у такі важливі дні місяця:

 • Перша чверть, 3 жовтня, понеділок, 8-9 місячний день, Місяць у Козерозі. Цей день вдалий для побудови планів, початку їх реалізації, внутрішнього аналізу. Можна присвятити його захопленням, творчості, спорту.
 • Третя чверть, 17 жовтня, понеділок, 22–23 місячний день, Місяць у Раку. Видання Cosmopolitan рекомендує цього дня відпустити образи, роздати старі речі та навести лад у будинку.

У жовтні буде кілька важливих астрологічних подій, що посилюють вплив місячних фаз:

 1. Тригон Сонця до Сатурна (13 жовтня) у період спадного Місяця, який упорядкує всі справи та рішення.
 2. Тригон Сонця до Марса (17 жовтня), який збігатиметься з третьою чвертю Місяця. Він дозволить реалізувати плани.
 3. Квадратура Сонця до Плутона (19 жовтня) на Місяць. Впливає на стосунки у парі.
 4. Часткове сонячне затемнення (25 жовтня), яке відбудеться на осі Скорпіон-Телець і збігається з молодим чоловіком у Скорпіоні. Воно порушить питання грошей та домовленостей.

Будьте пильні, розважливі і проживіть наступний місяць, дотримуючись раніше запланованого плану. У цьому допоможе благополучно пережити напружені дні у жовтні.

Вплив місячних фаз на сфери життя людей

Які сприятливі дні у жовтні 2022 року? Таких днів буде 20: 1–2, 5–6, 11–13, 15–17, 19–20, 22–23, 25–29 та 31 жовтня. Коли несприятливі дні у жовтні 2022 року? У жовтні немає критично небезпечних днів. Лише 9 і 10 жовтня (повнолуння і наступний за ним день) потрібно більш дбайливо ставитися до оточуючих і себе. Інші 9 днів будуть нейтральними.

Місячні фази та бізнес

Часткове сонячне затемнення, молодик і повний місяць ставлять руба питання бізнесу, грошей, майна та кар’єри. Щоб забезпечити собі фінансову подушку та направити енергію у правильне русло, скористайтесь рекомендаціями, складеними на основі зміни місячних циклів жовтня:

 1. У період з 7 по 12 жовтня перед молодим місяцем і відразу після нього відбудеться трин Меркурія до Плутона, його інгресія у Терези та опозиція з Юпітером. Це сприятливий час для оформлення страховки, сплати податків, вирішення спадкових суперечок.
 2. Тригон до Сатурна (13 жовтня) та тригон до Марса (17 жовтня) позитивно позначиться на визнанні минулих заслуг. У третю чверть Місяця 17 жовтня подайте заяву на підвищення на посаді та оплаті праці.
 3. Часткове затемнення Сонця на осі Скорпіон-Телець у день молодика в Скорпіоні (25 жовтня) вплине на сферу грошей та майна. Встановіть новий намір на збагачення та зміцнення добробуту. Так радить астролог та письменник Ліза Стардаст.

Більшість людей у ​​жовтні перегляне своє ставлення до грошей. З’являться нові джерела доходу та навички накопичення.

Вплив Місяця на відносини та стан душі

Місячні цикли дуже впливають на настрій людей. У жовтні буде кілька днів і періодів, коли цей вплив буде особливо помітним:

 1. Тригон Венери з Марсом (19 жовтня) з наступним переходом на знак Скорпіона на спадний Місяць змусить людей шукати підтримки у оточуючих, уникати самотності. Проводьте більше часу в компаніях та на заходах.
 2. Інгресія Сонця на знак Скорпіона (23 жовтня) відбудеться всього за кілька днів до молодика. Це зробить усіх більш чутливими, уразливими та злопам’ятними. Імовірні конфлікти у парі, які вирішаться за допомогою відвертої розмови.

До кінця місяця вдасться вирішити серйозні питання з коханими людьми та друзями. Багато хто оновить своє оточення, на них чекають корисні та перспективні знайомства.

Як Місяць у жовтні вплине на здоров’я та красу

У жовтні настав час готуватися до зими. Вітамінотерапія, насичення звичного раціону корисними жирами та нарощування фізичних навантажень потрібно поєднувати зі спостереженням за зміною місячних циклів та астрологічних аспектів:

 1. Квадратура Марса до Нептуна, яка відбудеться 12 жовтня на Місяць, вплине на стан душі. Будьте обережні з лікарськими препаратами та алкоголем. Подолайте негатив за допомогою медитацій, спорту та спілкування з друзями.
 2. Поєднання Сонця з Венерою 22 жовтня наповнить чарівністю. Воно збігається з періодом спадного Місяця, тому цей день можна присвятити переходу на дієтичне харчування з метою скинути вагу, позбутися набряків. Можна також змінювати імідж та гардероб.

У жовтні почніть відвідувати лазню та басейн. Корисні курси масажу та теплі обгортання. Можна відвідати спа-центр у молодий місяць (25 жовтня) та повний місяць (9 жовтня).

Жовтень буде насиченим і важливим місяцем року завдяки активній місячній енергії та сонячному затемненню в молодик. Використовуйте кожен день, щоб наблизитись до мети, звіряючи свої плани з місячним календарем.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі