Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Затримання / фото ukrinform

На Кіровоградщині була затримана керівниця МСЕК

У Кіровоградській області правоохоронці затримали керівницю МСЕК за отримання хабаря.

Про це повідомили у поліції Кіровоградської області, передають новини Кіровоградщини.

Очільниця однієї з міжрайонних медико-соціальних експертних комісій вимагала гроші від демобілізованого військовослужбовця, аби допомогти йому отримати групу інвалідності ІІ ступеня. Військовослужбовець був звільнений зі служби через поранення, які зробили його непридатним для подальшого проходження військової служби та зняли з військового обліку.

Правоохоронці з’ясували, що керівниця комісії, зловживаючи своїм службовим становищем та прагнучи до особистого збагачення, вимагала у чоловіка 2 тисячі доларів за сприяння у визнанні його інвалідом ІІ групи через травми, отримані під час служби.

Жінці було висунуто підозру за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття неправомірної вигоди службовою особою). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, пробаційного нагляду до трьох років або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, а також заборону обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Новини партнерів