В облраді розповіли, скільки дітей навчаються дистанційно.
На Кіровоградщині з понеділка, 2 серпня, діти підуть до школи. У 358 навчальних закладах пролунає перший дзвоник.
Про це повідомили у Кіровоградській облраді, пишуть новини Кіровоградщини.
Директорка департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА Ельза Лещенко розповіла, що очно займатимуться учні 358 шкіл, а учні ще 76 навчальних закладів будуть займатись у змішаній формі. В цьому році немає
За її словами, за парти сядуть 87 166 учнів по всій області. З числа переселенців у школи підуть 4180 дітей. В цьому навчальному році школи набрали 6841 першачків.
Крім того, Лещенко торкнулась важливого питання щодо шкільних автобусів. Вона зазначила, що в області працюють 272 автобуси. Вони перевозять 13 124 дитини. Протягом 2024 року Кіровоградщина отримала від благодійників 6 автобусів, ще потрібні 42 автобуси. До кінця року планується придбати ще 14 автобусів за участю державного бюджету і на умовах співфінансування. Найпершими транспортні засоби отримають громади, які віддали свої автобуси ЗСУ.


