У Знам’янці розповіли, чому містечко стояло порожнім понад рік.
На Кіровоградщині нарешті заселили модульне містечко для переселенців, яке побудували і урочисто відкрили в липні 2023 року.
Про це повідомили у Суспільному, пишуть новини Кіровоградщини.
Наразі у містечку вже проживають 39 осіб, яких евакуювали з Донецької області. Зокрема, з Часового Яру і Покровська.
Модульне містечко звели влітку минулого року у Знам’янці. На це витратили 28 млн грн, які надав уряд Чехії і за кошти міського бюджету Знам’янки.
Міський голова Володимир Сокирко розповів, що минулого року містечко дійсно пустувало. Причиною тому стало відключення електроенергії. Зараз для забезпечення мешканців електрикою встановили генератор, який працюватиме під час відключень світла.
Крім того, він розповів, що громада виділила кошти на облаштування окремих лінії електропередач, окремого водогону і каналізації для містечка.
В містечку є 20 двомісних кімнат, поверсі є душова кімната і туалет, а також кухні. Все облаштоване побутовою технікою. На даний час харчування мешканцям забезпечуватимуть завдяки кухні місцевої лікарні.


