Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині піднімуть тарифи на воду: скільки коштуватиме вода

Кіровоградщина очолить рейтинг регіонів з найвищими тарифами за воду і водовідведення

Вже з 1 січня 2023 року всіх абонентів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» очікує підвищення цін на воду і водовідведення. Нові ціни вже відомі, але ще не затверджені.

Про це повідомили у «Дніпро-Кіровоград», пишуть новини Кіровоградщини.

Стало відомо, що здорожчання послуг проводитимуть в два етапи – з 1 січня і з 1 липня. Це буде третє здорожчання послуг після того, як керувати почав в.о. генерального директора Олександр Пісний. Його на цю посаду призначив голова обласної ради Сергій Шульга. Призначення пояснили тим, що саме Пісний знає, як зробити воду доступнішою для більшості абонентів.

Однак протягом 2022 року вартість послуг водопостачання і водовідведення збільшували двічі. На даний час тариф складає 47,56 грн за 1 кубічний метр. Вже з 1 січня 2023 року мешканці Кіровоградщини повинні сплачувати 24.08 грн без ПДВ за водопостачання та 19.07 грн без ПДВ за водовідведення. До цієї суми додається 18% ПДВ. Тому повна вартість складе 54,22 грн.

Другий етап підвищення вартості послуг пройде в липні. Так, з 1 липня тарифи для споживачів орієнтовно складатимуть 29.23 грн без ПДФ на послуги водопостачання і 22.21грн без врахування ПДФ на послуги водовідведення.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі