Російські війська сьогодні, 23 липня випустили 13 ракет по об’єктах інфраструктури поблизу обласного центру. На місці події досі працюють слідчо-оперативні групи, вибухотехніки та представники інших підрозділів поліції, а також рятувальники.
Про це новинам Кіровоградщини повідомили у пресслужбі поліції області.
В результаті бомбардування були пошкоджені військові об’єкти та залізнична інфраструктура. Є загиблі та поранені.
Працівники поліції присутні на місцях вибухів та разом із рятувальними групами допомагають постраждалим та беруть участь у зборі та документуванні речових доказів військових злочинів.
Правоохоронні органи закликають громадян бути відповідальними та не ігнорувати сповіщення про тривогу – за звуком сирени негайно прямувати до найближчого укриття чи захисної споруди.


