Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині пом’якшать графіки відключень електроенергії

Кіровоградобленерго розповіли про ситуацію в енергосистемі області

На Кіровоградщині діють графіки погодинних відключень, але світла може стати більше. Як пом’якшать графіки розповіли у ПрАТ Кіровоградобленерго.

Про це повідомляють новини Кіровоградщини.

В компанії зазначили, що графіки продовжують діяти і нікуди не зникають. Відключення електроенергії продовживатимуться. Однак Укренерго знизив обсяги електроенергії, яку потрібно зекономити. Тобто, збільшені обсяги електроенергії, яку можна споживати у Кіровоградській області.

Завдяки цьому з’явилась можливість вимикати електроенергію на менші періоди часу або взагалі відмовитись від вимкнення, якщо це дозволяє система.

«В області продовжують діяти заходи згідно з графіком погодинних відключень, але завдяки збільшенню ліміту на енергоспоживання для Кіровоградської області у нас з’явилася змога по можливості не жорстко притримуватися графіку й в деяких випадках не вимикати електрику», – зазначили у ПрАТ Кіровоградобленерго.

Однак в компанії порадили орієнтуватись на графіки погодинних відключень електроенергії на Кіровоградщині, складаючи плани на день.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі