Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Загиблі воїни / фото ілюстроване persha.kr

На Кіровоградщині повідомили про загибель трьох захисників

На Кіровоградщині одразу три громади повідомили про втрати серед захисників України. Йдеться про Гайворонську, Новомиргородську та Піщанобрідську громади.

У Гайворонській громаді стало відомо про загибель Володимира Піліпішина, 1988 року народження. З початком повномасштабного вторгнення він став до лав територіальної оборони Києва, а згодом продовжив службу у Збройних силах України. Із 28 червня 2025 року виконував обов’язки командира гармати у складі 210 окремого штурмового полку. Загинув 19 травня 2026 року під час виконання бойового завдання на території Сумської області.

У Новомиргородській громаді повідомили про смерть жителя села Панчеве Андрія Михалюка, 1976 року народження. Військовий помер 25 травня 2026 року в лікарні Запоріжжя від поранень, отриманих під час бойового завдання на Запорізькому напрямку. Дату прощання з військовим обіцяють повідомити додатково.

Піщанобрідська громада також сповістила про загибель свого земляка Владислава Адама з села Миколаївка. У громаді висловили співчуття рідним і близьким загиблого та зазначили, що його мужність і самопожертва назавжди залишаться в пам’яті людей.

Новини партнерів