Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

На Кіровоградщині рятувальники визволили двох котів

Бійці ДСНС врятували хвостатих від вірної загибелі

Кропивницькі рятувальники за минулу добу врятували двох котів з безвихідних ситуацій, в яких ті опинилися.

Про це повідомляють новини Кіровоградщини з посиланням на пресслужбу ДСНС Кіровоградської області.

Перший виклик був з вулиці Олега Паршутіна. Там тварина застрягла під яткою. На виклик приїхали співробітники 3-ї пожежно-рятувальної частини. Вони витягли кота за допомогою мотузки. 

Другий виклик надійшов з села Олександрівка Голованівської громади, де чотирилапий впав в криницю. Бiйцi 13-ї пожежно-рятувальної частини смт Голованiвськ врятували кота з пастки за допомогою пожежної драбини.

Новини партнерів