Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині школи будуть самостійно міняти навчальну програму і графік

В департаменті освіти розповіли, що зміниться

На Кіровоградщині школам дозволили змінювати графік навчання через відключення світла. Директори навчальних закладів разом з вчителями зможуть ущільнювати навчальний графік. Це стало можливим після прийняття відповідного рішення Міністерством освіти і науки.

Про це повідомляє заступник директорки департаменту освіти Кіровоградської ОВА Володимир Таборанський, пишуть новини Кіровоградщини.

Він розповів, що 45% навчальних закладів по області розпочали навчання після зимових канікул. 55% ще залишаються на канікулах. Навчання розпочалось в училищах, коледжах і вишах.

Таборанський пояснив, що основною ціллю є проходження всієї програми, тому в МОН дозволили ущільнити програму Також було знято обов’язкову норму навчальних днів. До цього ця норма складала 185 днів. В умовах відключення світла школи самостійно можуть вирішувати, як дяти.

«Якщо діють графіки відключень, то школа може зорієнтуватися як складати розклад. Якщо це позапланові відключення, то можна продовжити канікули чи призупинити навчальний процес на кілька днів, які потім відпрацювати у червні», – прокоментував посадовець.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі