Стосовно голови громади у Кіровоградській області було скеровано обвинувальний акт до суду.
Про це повідомили у Кіровоградській обласній прокуратурі, передають новини Кіровоградщини.
Правоохоронці передали до суду обвинувальний акт стосовно посадових осіб однієї з об’єднаних територіальних громад області за фактом отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Голова громади та начальник юридичного відділу, який також є депутатом райради та адвокатом, отримали хабар від представника підрядної організації у розмірі 10% вартості укладених договорів на будівництво доріг.
Обвинувачених було затримано під час отримання 90 000 гривень хабара. В даний час їм загрожує до десяти років позбавлення волі з можливістю заборони займати певні посади або здійснювати певну діяльність на термін до трьох років, а також конфіскація майна.


