Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині в навчальних закладах встановлюють «Тривожні кнопки»

Вже половина навчальних закладів оснащені новою системою охорони

З початком навчального року поліція охорони продовжує встановлювати в школах тривожні кнопки. На даний час на Кіровоградщині збільшилась кількість таких шкіл в чотири рази.

Про це повідомляє Управлiння полiцiї охорони в Кiровоградськiй областi, пишуть новини Кіровоградщини.

Починаючи з липня 2022 року в процесі виконання програми президента Володимира Зеленського, уряду і інших міністерств розпочато втілення в життя проєкту «Безпечне освiтнє середовище в умовах вiйни». Головною метою є створення безпечного середовища в навчальних закладах для перебування там вчителів, вихователів і дітей.

Однією зі складових є швидке повідомлення відповідних служб про надзвичайну ситуацію. На даний час в школах і інших навчальних закладах працює ручна система «Термiнового виклику полiцiї». Ця система допомагає швидко викликати поліцію в разі виникнення надзвичайної ситуації. Цією системою може скористатись кожен.

Поліція охорони пропонує всім навчальним закладам Кіровоградщини встановити таку систему, яка дозволить миттєво повідомити про загрозу життю і здоров’ю дітей і співробітників.

«На сьогоднi питання безпеки освiтнього процесу на Кiровоградщинi є прiоритетом для усiх очiльникiв областi. В Українi триває повномасштабна вiйна з росiєю i ми маємо бути готовими до будь-яких ситуацiй та належно на них реагувати. Спiвробiтники полiцiї охорони пропонують на вигiдних умовах встановити сигналiзацiю та систему швидкого реагування у садочках, школах, унiверситетах чи коледжi. У разi появи позаштатної ситуацiї достатньо натиснути на кнопку i вже за кiлька хвилин на мiсцi буде група реагування», – повiдомив начальник Управлiння полiцiї охорони в Кiровоградськiй областi полковник полiцiї Володимир Величко.

Таки системи і кнопки вже встановлені у 444 закладах освіти, це більше 45% всіх закладів регіону. Це число зростає кожного місяця. Поліція охорони і інші підрозділи забезпечать швидке реагування на ті чи інші ситуації в навчальних закладах.

 

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі