Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Дмитро Заіка / Фото: facebook.com/Yevhenii.Zavhorodnii, freepik.com

На Кіровоградщині військовий помер через бездіяльність лікарів

На Кіровоградщині лікарі відмовились надавати допомогу військовому, якому стало зле. Чоловік отримав важкі поранення, на момент смерті знаходився вдома.

Про це повідомив родичі загиблого Євген Завгородній на своїй сторінці в Facebook, пишуть новини Кіровоградщини.

Він написав, що днями поховали його родича Дмитра Заіку. Завгородній пояснив, що чоловік отримав важкі поранення на фронті, але помер через бездіяльність лікарів.

Євген написав, що вранці Дмитру стало зле, його мати викликала швидку допомогу, але на виклик ніхто так і не приїхав. Лікарі не надали допомоги і після того, як сусіди і син померлого прийшли до місцевої лікарні.

За словами Євгена, лікарі знаходили якісь відмовки, чому вони не можуть надати допомогу, приїхати на виклик. Він також зазначив, що до відділення було всього 500 метрів, а лікарям нещодавно передали нову карету швидкої допомоги.

Мати намагалась врятувати сина, робила штучне дихання і непрямий масаж серця, але Дмитро помер у неї на руках.

Євген Завгородній
Євген Завгородній / Фото: facebook.com/Yevhenii.Zavhorodnii

Новини партнерів