Завдяки таким прогулянкам можна побачити неймовірну природу краю.
В Олександрії переселенці взялися розвивати велотуризм і показати всім охочим прекрасні краєвиди Кіровоградщини.
Про це повідомили в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.
Українці вирішили перетворити хоббі своєї спільноти на захоплюючі пригоди для всіх охочих. Вони отримали субгрант і придбали велосипеди, а також обладнання для їх ремонту.
На даний час розроблено кілька маршрутів, які сподобаються дорослим і дітям. Завдяки прогулянкам на двоколісних можна побачити чорні піски, Срібні озера і інші природні дива Кіровоградщини.
Якщо є бажання побачити всю красу природи, в міськраді Олександрії пропонують звертатись до організаторів в Телеграм https://t.me/c/2051886739/1238.


