На території кожної громади потрібно створити спеціальну комісію.
На Кіровоградщині відновлюватимуть будинки, які отримали пошкодження або зруйновані через ворожі ракетні удари.
Про це повідомили в КОВА, пишуть новини Кіровоградщини.
Начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОВА Вікторія Кулікова зустрілась з представниками громад. Вони обговорили впровадження програми «єВідновлення».
Вона відзначила, що в кожній громаді повинна бути утворена комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна для оперативного реагування. Цей процес не залежить від наявності або відсутності пошкоджених об’єктів.
На даний час в реєстр вже внесено 57 об’єктів нерухомого майна, яке було пошкоджене в результаті збройної агресії в Україні. Серед них житлові об’єкти Кропивницького, Новоукраїнського та Олександрійського районів області.


