Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Харчування у школах / фото biloteg

На Кіровоградщині виділили 68 мільйонів на безоплатне харчування у школах

398 шкіл у Кіровоградській області годують учнів початкових класів безкоштовно.

Про це повідомили у Кіровоградській ОВА, передають новини Кіровоградщини.

2 грудня відбулася нарада з керівниками органів управління освітою та автономних закладів загальної середньої освіти, присвячена використанню субвенції на харчування учнів 1–4 класів.

У 398 школах області, де є початкові класи, вже запроваджено безкоштовне харчування завдяки державному фінансуванню у розмірі 68,6 млн грн.

У жовтні та листопаді громади скоригували бюджети, уклали додаткові угоди з постачальниками й організували закупівлю продуктів.

Найшвидше реалізували субвенцію школи Благовіщенської, Гурівської, Долинської, Новгородківської та Олександрійської громад, які використали 73–98% від місячних призначень.

Новини партнерів