398 шкіл у Кіровоградській області годують учнів початкових класів безкоштовно.
Про це повідомили у Кіровоградській ОВА, передають новини Кіровоградщини.
2 грудня відбулася нарада з керівниками органів управління освітою та автономних закладів загальної середньої освіти, присвячена використанню субвенції на харчування учнів 1–4 класів.
У 398 школах області, де є початкові класи, вже запроваджено безкоштовне харчування завдяки державному фінансуванню у розмірі 68,6 млн грн.
У жовтні та листопаді громади скоригували бюджети, уклали додаткові угоди з постачальниками й організували закупівлю продуктів.
Найшвидше реалізували субвенцію школи Благовіщенської, Гурівської, Долинської, Новгородківської та Олександрійської громад, які використали 73–98% від місячних призначень.


